4. 5. 2015
Pätnásty ročník Prvomájových Malaciek na fotografiách

Už pätnásty rok sme sa spolu zišli na podujatí Prvomájové Malacky, ktoré pripravuje mesto Malacky v spolupráci s mestským centrom kultúry. Z predošlých ročníkov vieme, že je skvelé, ak túto akciu podporí aj počasie a návštevníci si môžu vychutnať bezstarostný slnečný deň v prírode. Tento rok sme však museli mať po ruke dáždniky, pretože obloha bola väčšinu času zatiahnutá a popoludní a navečer niekoľkokrát spŕchlo.

Na vystúpeniach najväčších ťahákov podujatia – skupiny Peter Bič Projekt a rapera Strapa – sa diváci bez dáždnikov či pršiplášťov už vôbec nezaobišli. Organizátori zaobstarali k hlavnému pódiu stan, v ktorom sa účastníci akcie mohli skryť pred dažďom. Záujem o koncerty bol však väčší ako samotná kapacita stanu. Tento fakt je iste poučením pre organizátorov do budúcich ročníkov.

My sme však radi, že sa v Malackách našlo mnoho nadšencov, ktorým dážď neprekážal a prišli sa zabaviť. Program bol koncipovaný tak, aby si sa zabavili všetky vekové kategórie: vyznávači alternatívnejších hudobných štýlov, ale aj komercie, milovníci športu, rodiny s deťmi, staršia i stredná generácia a tiež tínedžeri. Vaše návrhy, ako podujatie vylepšiť, nám píšte na facebookový profil malacky.sk.

Atmosféru podujatia zachytenú na fotografiách vám ponúkame v našej galérii.

Prvomájové Malacky 1

Prvomájové Malacky 2

Text: N. Slobodová, foto: N. Slobodová, S. Osuský

Ďalšie
Bezpečnosť
Oznamy
4. 12. 2023
Plán činnosti vo vojenskom obvode na mesiac december 2023

ilustr. foto: www.mod.gov.sk Kompletné info na www.mosr.sk

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
30. 11. 2023
Nový podcast MALACKY NAHLAS - prvý diel

Milí Malačania, začíname s novým podcastom MALACKY NAHLAS. Budeme sa v ňom venovať dôležitým a…

Zobraziť celý článok