3. 8. 2012
Pár hodín pred DOHODOU - pridané fotografie zo začiatku akcie

Prípravy na najväčšie tohtoročné letné podujatie v Malackách Fun Rádio Dohoda vrcholia. Už o niekoľko hodín (v sobotu 4. 8.) z tribúny vedľa kaštieľa fanúšikov dobrej hudby privítajú Adela a Sajfa. Na lúke je čulý stavebný ruch a kovová konštrukcia tribúny rastie pred očami. Areálom nás previedol Juraj Kuruc z HIT production, spol. s r. o.

„Tribúna je smerovaná zadnou stranou ku kaštieľu a zvuk hudby sa tak ponesie smerom k lesoparku, ktorý ho prirodzene stlmí. O návštevníkov je po všetkých stránkach postarané a k dispozícii budú mať stánky s jedlom i nápojmi, samozrejme aj s kofolou. Podávajú sa najmä čapované a rozlievané nápoje,“ zdôraznil organizátor.

V zadnej časti oploteného areálu sa nachádza aj dostatok chemických toaliet. Návštevníci dostanú náramky, ktoré im umožnia opustiť areál a znovu sa doň neskôr vrátiť. „Pri vstupe je SBS služba, ktorá skontroluje, či si hostia do areálu neprinášajú nebezpečné predmety, ale ani sklenené fľaše, vlastný alkohol, jedlo a pitie,“ upozornil J. Kuruc a dodal, že neodporúča nosiť ani dáždniky a iné ostré predmety.

Počas podujatia budú v areáli celého Zámockého parku posilnené hliadky mestskej i štátnej polície a bezpečnosť v ohradenom priestore zabezpečuje súkromná bezpečnostná služba. Podujatie potrvá od 14.00 h do približne 3.00 h rannej, pričom koncerty sa skončia asi hodinu po polnoci. Potom zaujme miesto DJ Lieskovský, ktorý bude zabávať ľudí až do záveru podujatia.

Text, foto:  T. Búbelová

Fun rádio DOHODA po prvý raz v Malackách

 

Prvé dojmy zo začiatku akcie 4. 8. 2012 od 14.30 h

Ďalšie
Šport
18. 4. 2024
Stolnotenisová mládež boduje

Stolnotenisová mládež sa za ostatné týždne zúčastnila dvoch turnajov. Spomedzi reprezentantiek a…

Zobraziť celý článok
Šport
17. 4. 2024
Záhoráci budú bojovať v skupine o 5. – 8. miesto. S Považskou Bystricou…

V stredu 10. apríla odohrali hádzanári Záhoráci Stupava/Malacky domáci extraligový zápas s…

Zobraziť celý článok