17. 1. 2017
Opäť zabojujeme o nové detské ihrisko. Pomôžme si navzájom!
Malacky sa opäť uchádzajú o výstavbu detského ihriska Žihadielko. Aj tento rok, rovnako ako vlani, ich na Slovensku vyrastie desať. Postaví ich spoločnosť Lidl Slovenská republika. Súťažili sme aj pred rokom, avšak nepodarilo sa nám získať dostatočný počet hlasov. Teraz máme šancu znovu spoločne zabojovať. Nevyhnutná je však pomoc nás všetkých, našich príbuzných, susedov, priateľov a známych.

POSTUP PRI HLASOVANÍ:
1. zadajte zihadielko.lidl.sk alebo zihadielko.sk,
2. kliknite na možnosť „HLASUJ“,
3. do vyhľadávacieho riadku zadajte „MALACKY“,
4. pri prvom hlasovaní treba vyplniť registračné údaje (mailová adresa, meno, priezvisko, súhlas s pravidlami a spracovaním osobných údajov),
5. na zadanú mailovú adresu vám príde potvrdenie registrácie, po ktorom už môžete hlasovať.

PRAVIDLÁ HLASOVANIA

Internetové hlasovanie sa začalo v pondelok 16. januára a potrvá do 28. februára.  
Každý registrovaný používateľ môže každý deň získať celkovo 2 hlasy. Po registrácii prostredníctvom e-mailu a potvrdení prihlásenia alebo cez facebookové konto môže používateľ hlasovať automaticky za svoje mesto. Zároveň môže získať bonusový hlas, ak úspešne zvládne hru Uletená Maja.
pokračovanie na str. 2

SÚŤAŽIACE MESTÁ
67 súťažiacich miest je rozdelených podľa počtu obyvateľov do 5 kategórií, pričom ihriská dostanú prvé dve mestá z každej kategórie. Malacky sú v kategórii miest od 16 000 do 22 999 obyvateľov. Priebežné poradie sa zverejňuje a aktualizuje na stránke www.zihadielko.sk.
Mestá, ktoré už ihrisko Žihadielko získali v roku 2016, sa v súťaži zúčastniť nemôžu, ale ich obyvatelia môžu svojimi hlasmi podporiť iné mestá podľa vlastného uváženia.

IHRISKO
Každé ihrisko Žihadielko je určené pre deti od 2 do 12 rokov. Má rozmery 16 x 20 m a je na ňom osem herných prvkov. Zaujímavé je rozdelenie na dve zóny, ktoré odlíšia hracie prvky podľa veku detí (2 – 6 rokov a 6 – 12 rokov). Na ihrisku sú dva hrady, pieskovisko, kolotoč a hojdačky. Prostredie dotvoria veselé farby hracích prvkov a motívy s podobizňami Včielky Maje a jej kamarátov. Súčasťou ihriska sú aj lavičky a stojan na bicykle.

ZVÍŤAZÍ 10 MIEST, KTORÉ BUDÚ MAŤ NAJVIAC HLASOV.  ZABOJUJME PRETO SPOLOČNE! ĎAKUJEME ZA VŠETKY VAŠE HLASY.

-red-
Ďalšie
Životné prostredie
Služby
Oznamy
28. 11. 2023
Západoslovenská distribučná vyzýva vlastníkov na orez drevín

Spoločnosť Západoslovenská distribučná a.s. (ZSDis) vyzýva vlastníkov, nájomcov a správcov…

Zobraziť celý článok
Práca
Oznamy
28. 11. 2023
Mesto Malacky hľadá zamestnanca na pozíciu: referent personálnej a mzdovej…

Mesto Malacky hľadá zamestnankyňu/zamestnanca na pozíciu Samostatný odborný referent personálnej a…

Zobraziť celý článok