19. 3. 2013
OKOLO RINGU - nováčikom v drese BC RTJ Malacky sa darilo

16. marca sa v Galantskom dome športu konalo 2. kolo ligy UBCS, na ktorom sa zišlo 56 boxerov zo 14 oddielov z celej SR. BC RTJ Malacky reprezentovali piati boxeri.

V kategórii mladších žiakov v hmotnosti do 48 kg sa do ringu postavil Marián Ružička proti svojmu večnému rivalovi Máriovi Dömeovi z BC Galanta. Boxer BC RTJ Malacky svoj duel zaslúžene prehral a proti tomuto súperovi si zapísal už v poradí tretiu prehru zo spoločných piatich zápasov.

Naopak nováčikom v drese BC RTJ Malacky sa darilo. Dušan Žalec vo vekovej kategórii mladších dorastencov v hmotnosti do 42 kg zvíťazil v pomere 3:0 na body nad boxerom z Dubnice Vladimírom Pražienkom. Druhý nováčik Dávid Michálek v drese BC RTJ Malacky v hmotnosti do +91 kg v kategórii mladších dorastencov boxoval s boxerom z bratislavskej Boxerne Romanom Petríkom. Dávid presvedčivo zvíťazil v pomere 3:0 na body a zapísal si tak svoje prvé víťazstvo.

Marián Baláž BC RTJ Malacky v kategórii starších dorastencov v hmotnosti do 64 kg sa stretol s domácim boxerom Ladislavom Matúšom z KO Galanta. Obaja boxeri vybojovali najkrajšie stretnutie sobotného popoludnia, za čo boli ocenení potleskom nielen divákov, ale aj celej JURY, ktorá sa k tomuto aktu postavila zo stoličiek. V zápase vyšiel tesne ako víťaz v pomere 2:1 domáci boxer z Galanty. Marián si za výkon odniesol pohár najbojovnejšieho boxera, ktorý mu venoval usporiadajúci oddiel BC Tvrdá päsť Galanta (nie je zvykom na ligových podujatiach oceňovať boxerov). Chlapcom gratulujeme!

– Ali Reisenauer, tréner –

Ďalšie
Práca
Oznamy
17. 5. 2024
Voľné pracovné miesto na MsÚ: samostatný odborný referent územného plánovania

Mesto Malacky informuje o voľnom pracovnom mieste na Mestskom úrade Malacky s názvom: Samostatný…

Zobraziť celý článok
Školstvo
Práca
Oznamy
16. 5. 2024
Štyri voľné pracovné miesta v materskej škole

Materská škola, Jána Kollára 896, 901 01 Malacky, informuje o štyroch voľných pracovných miestach.…

Zobraziť celý článok