16. 7. 2020
Novým prednostom Okresného úradu Malacky je Jozef Chynoranský

Vláda Slovenskej republiky v stredu 15. júla odvolala prednostov niektorých okresných úradov. Zmena sa týka aj Malaciek. Novým prednostom OÚ je Jozef Chynoranský.

Doterajší prednosta OÚ Jozef Mračna odchádza z čela úradu po ôsmich rokoch. Primátor mesta Juraj Říha mu  poslal ďakovný list, v ktorom sa okrem iného uviedol:  Do výkonu funkcie prednostu ste vniesli profesionalitu a rozhľad. Aj vďaka tomu bola spolupráca štátnej správy a samosprávy v meste Malacky na vysokej úrovni, korektná a vzájomne prospešná. Zároveň vyjadrujem osobné potešenie, že budeme aj naďalej spolupracovať na pôde Mestského zastupiteľstva v Malackách.

Jozef Chynoranský je poslancom Mestského zastupiteľstva Pezinok. V minulosti pôsobil ako riaditeľ Správy telovýchovných a rekreačných zariadení (STaRZ) v Bratislave. Do novej funkcie nastupuje dnes, vo štvrtok 16. júla.

Zoznam odvolaných a vymenovaných prednostov okresných úradov: http://www.minv.sk/?tlacove-spravy&sprava=vlada-odvolala-a-vymenovala-prednostov-53-okresnych-uradov.

-lp-

Ďalšie
Služby
Oznamy
11. 6. 2025
Dodatočný vývoz plastového odpadu pre celé mesto – streda 18. júna

V poslednom minuloročnom vydaní Malackého hlasu (22/2024) sme uverejnili rozpis vývozu triedeného…

Zobraziť celý článok
Šport
Voľný čas
11. 6. 2025
Futbalový turnaj prípraviek - pozvánka

Srdečne pozývame všetkých fanúšikov futbalu podporiť našich malých futbalistov zo Žolíka. Vsobotu…

Zobraziť celý článok