16. 7. 2020
Novým prednostom Okresného úradu Malacky je Jozef Chynoranský

Vláda Slovenskej republiky v stredu 15. júla odvolala prednostov niektorých okresných úradov. Zmena sa týka aj Malaciek. Novým prednostom OÚ je Jozef Chynoranský.

Doterajší prednosta OÚ Jozef Mračna odchádza z čela úradu po ôsmich rokoch. Primátor mesta Juraj Říha mu  poslal ďakovný list, v ktorom sa okrem iného uviedol:  Do výkonu funkcie prednostu ste vniesli profesionalitu a rozhľad. Aj vďaka tomu bola spolupráca štátnej správy a samosprávy v meste Malacky na vysokej úrovni, korektná a vzájomne prospešná. Zároveň vyjadrujem osobné potešenie, že budeme aj naďalej spolupracovať na pôde Mestského zastupiteľstva v Malackách.

Jozef Chynoranský je poslancom Mestského zastupiteľstva Pezinok. V minulosti pôsobil ako riaditeľ Správy telovýchovných a rekreačných zariadení (STaRZ) v Bratislave. Do novej funkcie nastupuje dnes, vo štvrtok 16. júla.

Zoznam odvolaných a vymenovaných prednostov okresných úradov: http://www.minv.sk/?tlacove-spravy&sprava=vlada-odvolala-a-vymenovala-prednostov-53-okresnych-uradov.

-lp-

Ďalšie
Spoločnosť
21. 3. 2023
Farebný deň

21. marec je Svetovým dňom Downovho syndrómu. Ľudia si vtento deň obliekajú ponožky rôznych…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Školstvo
21. 3. 2023
Zápis do 1. ročníka základných škôl

Mesto Malacky a riaditeľstvá základných škôl v Malackách oznamujú, že zápis na plnenie…

Zobraziť celý článok