18. 1. 2024
Nový rok s Cvečkom

Aktivity v centre voľného času sa po vianočnej prestávke rozbehli a jeho pracovníci pripravujú nové i overené podujatia.

            Iste sa už všetci tešíte na karneval. Už v minulom roku sa konal v krásnej priestrannej sále komunitného centra pri CVČ. A tak to bude aj tento rok. V piatok 2. februára tam privítajú princezné, zvieratká, rozprávkové postavičky, spidermanov či slávnych futbalistov na disko karnevale. Začiatok je o 16.00 h.          

            V nasledujúcich dňoch bude CVČ hostiť tri okresné olympiády – postupne anglickú, nemeckú a matematickú.

            Pre priaznivcov fotografovania je tu 2. kolo fotografickej súťaže na tému Zima za oknom. Informácie nájdete na strane 5.

            Chystá sa aj 12. ročník súťaže v tvorivosti Zázraky z odpadu, tento rok na tému Veselá ZOO. Súťaž je určená pre deti MŠ a 1. stupňa ZŠ.

            Začiatkom februára sa uskutoční v Zámockom parku turnaj v miniľadovom hokeji o Pohár primátora mesta Malacky. Súťažiť sa bude v dvoch kategóriách – 7. februára žiaci a 8. februára žiačky a študenti.

            Do pozornosti dávame aj novootvorené krúžky: Hra na akordeón – deti aj dospelí, Hra na klávesy – dospelí. Svoju činnosť začnú od 1. februára.

-red-/CVČ

Ďalšie
Práca
Oznamy
27. 2. 2024
Voľné pracovné miesta na UPSVR Malacky

Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny informuje o voľných pracovných miestach vo verejnom záujme na…

Zobraziť celý článok
Šport
Voľný čas
26. 2. 2024
Skvelý úvod Záhorákov v Modre základom ďalšieho víťazstva

Hádzanárom klubu HC Záhoráci Stupava/Malacky vyšiel skvele úvod stretnutia v Modre (23. februára),…

Zobraziť celý článok