20. 8. 2012
NOVERA CUP 2012

13. ročník tenisového turnaja vo dvojhre neregistrovaných amatérskych tenistov
8. – 9. septembra 2012 na dvorcoch TK Strojár Malacky v Zámockom parku v Malackách

Usporiadateľ:  Tenisový klub Strojár Malacky
Počet dvorcov:  2 – antuka
Počet štartujúcich:  maximálne 28
Turnajový vklad:  7,- EUR (v cene je nápoj)
Odmeny:  vecné ceny pre víťaza, finalistu a semifinalistov
Lopty:       WILSON
Riaditeľ turnaja a jeho zástupca:   Michal Gelinger, Ing. Pavol Gelinger
Vrchný rozhodca turnaja a jeho zástupca: Ing. Pavol Gelinger, Michal Gelinger
Hlavný sponzor turnaja:   Novera Slovensko spol. s r.o., Bratislava
Ďalší sponzori turnaja:   Tenisový klub Strojár Malacky


Srdečne vás pozývame na 2. ročník tenisového turnaja NOVERA CUP 2012, ktorý je súčasne 13. ročníkom turnaja vo dvojhre neregistrovaných amatérskych tenistov. Tento turnaj má za sebou dlhoročnú tradíciu a pred sebou perspektívu ďalšieho úspešného pokračovania. Prihlásiť sa možno do     3. 9. len osobne u vrchného rozhodcu turnaja P.Gelingera na adrese: Záhradná 14, Malacky (tel. 0903/430449, zástupca M.Gelinger, tel. 0903/241086). Súčasťou záväznej prihlášky je zaplatenie turnajového vkladu a nahlásenie kontaktných údajov hráča. Bez splnenia si týchto povinností nebude hráč zaradený do žrebovania.

Časový rozvrh turnaja s približnými začiatkami jednotlivých stretnutí bude zverejnený po žrebovaní. Žrebovanie bude 5. 9. (streda) o 19.00 h na dvorcoch TK Strojár Malacky. Oboznámiť sa s ním môžu hráči následne aj u vrchného rozhodcu turnaja, resp. u jeho zástupcu. Turnaj sa úvodnými stretnutiami začína v sobotu 8. 9. o 8.00 h. Finále je plánované na nedeľné popoludnie. Je potrebné, aby hráči dodržiavali pokyny usporiadateľov. Čakacia doba je 10 min. od oficiálne uvedeného začiatku zápasu, potom bude zápas skrečovaný. Úprava časového rozvrhu turnaja je v kompetencii riaditeľa turnaja a vrchného rozhodcu turnaja.

Nový spôsob hry:

Maximálne 28 účastníkov. 4 najlepší z minulých rokov budú priamo nasadení do dvoch štvorčlenných semifinálových skupín. Ostatných 24 účastníkov odohrajú kvalifikáciu, z ktorej 4 najlepší doplnia semifinálové skupiny. Kvalifikácia sa hrá vylučovacím systémom, t. j. prehrou sa pre hráča turnaj končí. Každá semifinálová skupina bude mať 4 účastníkov, ktorí odohrajú vzájomné zápasy medzi sebou. Zápasy kvalifikácie a semifinálových skupín sa hrajú na jeden víťazný set do 6, za stavu 6:6 sa hrá tajbrejk do 7 bodov. Víťazi semifinálových skupín odohrajú finále, ktoré sa hrá na dva víťazné sety do 6, v každom sa za stavu 6:6 hrá tajbrejk. V prípade vyrovnaného stavu 1:1 na sety sa hrá namiesto 3. setu rozhodujúci supertajbrejk do 10 bodov.

 

  Text: Rastislav Janko, foto: internet

Ďalšie
Práca
Oznamy
21. 6. 2024
MsCSS hľadá pomocnú silu do kuchyne

Zamestnávateľ: Mestské centrum sociálnych služieb MalackySídlo: 1. mája 9, 901 01 MalackyPracovné…

Zobraziť celý článok
Šport
19. 6. 2024
Zo stolnotenisového Pezinka prišla dobrá správa

Naši mladší žiaci Martin Sloboda a Róbert Žáček vybojovali na majstrovstvách kraja v družstvách 2.…

Zobraziť celý článok