18. 3. 2014
Neodkladajte deti, navštívte „Baby kino“...
Nechceme od rodičov, aby svoje deti odkladali… Naopak. Vezmite si deti so sebou do kina, napr. i v kočíku. Špeciálne premietanie so zníženou hladinou zvuku a čiastočným ozvučením vytvorí príjemnú atmosféru aj pre vaše dieťa. Pritom dáva rodičom priestor venovať sa okrem dieťaťa aj filmu.

Každú druhú stredu v mesiaci o 10.00 h tak majú mamičky i oteckovia svoje deti na dosah, no zároveň si môžu pozrieť celovečerný „dospelácky“ film a nikto sa nebude hnevať, keď počas sledovania budú riešiť rodinné či akútne výchovné záležitosti. S tým sa počíta…

V stredu 19. 3. o 10.00 h – Baby kino  –  Nežné vlny (komédia)
Hrajú: Jan Budař, Hynek Čermák, Václav Kopta, Robert Cejnar


Sympatický Vojta je nesmelý a jeho rodina šibnutá. Cholerický otec, ktorý kedysi nepreplával kanál La Manche, z neho chce mať závodného plavca a milujúca maminka, bývalá hviezda detskej ľadovej revue, vidí v synovi talentovaného pianistu. Lenže Vojta má celkom iné priority – predovšetkým ryšavú spolužiačku Elu, okúzľujúcu akvabelu, ktorá už v novembri odíde do vysnívaného Paríža. Ak Vojta rýchlo nepodnikne niečo zásadné, zmizne mu Ela navždy za železnou oponou. Píše sa totiž rok 1989. Tvorca diváckych hitov Účastníci zájazdu, Ženy v pokušení a Muži v nádeji  Jiří Vejdělek prichádza s novým filmom Nežné vlny. Nadväzuje na svoje úspešné filmy o láske a nádeji, ktorej sa nikdy nesmieme vzdať. Film Nežné vlny nás vracia do čias nedávno minulých, keď sa život zdal beznádejný, a predsa plný snov a ľudských radostí. A tá nádej, že beznádej sa skončí, sa začala pomaly plniť. Jiři Vejdělek patrí k najúspešnejším českým režisérom posledného desaťročia. Jeho filmy sú pre divákov magnetom.

Znížené vstupné: 3 €
Viac info o filme na www.kinomalacky.sk

-mck/red-
Ďalšie
Oznamy
7. 12. 2023
V piatok bude hlasitá skúška sirén

Ministerstvo vnútra SR oznamuje, že vpiatok 8. decembra o12.00 h bude akustické preskúšanie…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Kultúra
Podujatia
7. 12. 2023
Benefičný koncert Vstúpte pohladil dušu

Nezisková organizácia Vstúpte, ktorá sa venuje ľuďom s mentálnym postihnutím v našom meste,…

Zobraziť celý článok