19. 12. 2019
Najmladší atléti zo Štúrky zvíťazili v súťaži Bavíme deti športom
V novembri sa najmladší atléti (ročník 2010) zo ZŠ Štúrova zúčastnili na obľúbenej športovej akcii Bavíme deti športom v atletickej hale Elán. Skončili na krásnom 2. mieste, no ale vieme, aké to je, skončiť tesne za víťazmi – druhý. V mladšej zostave (ročník 2011) si však všetko maximálne vynahradili. Vyhrali všetky súťažné disciplíny, na záver s obrovským náskokom ovládli aj štafetu a v konečnom bodovom zúčtovaní zvíťazili s pohodlným náskokom.

V konkurencii približne 15 škôl z Bratislavského kraja je to veľmi pekný výkon, o ktorý sa zaslúžili Richard Mráz, Kiara Lipová (2.A), Teodor Janko (2.C), Marek Išunin (3.A), Olívia Ondrušová a Nina Trutzová (3.B). Radosť šikovných žiakov bola obrovská a fotenie s medailami nekonečné. K úspechu im gratulujeme a tešíme sa na ich výkony v ďalšom kole tejto súťaže, ktoré je v pláne opäť na jar.

P. Ondruš

26. 7. 2024
Záhoráci poznajú plán prípravných zápasov. Súperi sú aj zo zahraničia

Záhoráci Stupava/Malacky už zarezávajú v príprave na novú extraligovú sezónu aj s novými posilami.…