1. 6. 2016
Na Záhoráckej sa začína rekonštrukcia parkoviska. Pozor na dopravné obmedzenia!

V stredu 1. júna sa začala príprava rekonštrukcie parkoviska na Záhoráckej ulici. Napriek oznamom, ktoré sme distribuovali do jednotlivých vchodov v blízkej lokalite aj za stierače áut, zostáva na parkovisku odstavených množstvo vozidiel. Upozorňujeme vodičov, aby vo vlastnom záujme odstránili svoje autá z parkoviska na Záhoráckej, ktoré je momentálne staveniskom. Oddnes už nie je možný vjazd na toto parkovisko, vozidlá sa budú púšťať iba smerom von výjazdom pri okresnom úrade. Zajtra (2. júna) bude stavenisko oplotené a začnú sa stavebné práce.

Dočasné náhradné parkovacie miesta vznikli na uliciach 1. mája a Mansvéta Olšovského, ktoré sú z tohto dôvodu zjednosmernené tak, aby sa odľahčila križovatka pri AFK a minimalizovali sa jazdy pri hľadaní voľného parkovacieho miesta.

Pozor! Prosíme vodičov, aby v záujme bezpečnosti (vlastnej i ostatných) rešpektovali dočasné dopravné značenie a nevchádzali do protismeru, čo sa stáva najmä na križovatke 1. mája – Sasinkova – Jána Kollára – Vajanského. V lokalite hliadkujú príslušníci mestskej polície, ktorí budú vodičov usmerňovať.

Text, foto: -red-

Ďalšie
Oznamy
Voľby
29. 5. 2024
Hlasovanie do prenosnej volebnej schránky -Voľby do Európskeho parlamentu 2024

Volič, ktorý sa v deň konania volieb nemôže dostaviť do volebnej miestnosti zo závažných, najmä…

Zobraziť celý článok
Šport
Spoločnosť
Školstvo
28. 5. 2024
Športové hry malackej mládeže 2024 - propozície

Vpiatok 31. mája sa vmalackých školách uskutoční tradičné podujatie Športové hry malackej mládeže.…

Zobraziť celý článok