1. 6. 2016
Na Záhoráckej sa začína rekonštrukcia parkoviska. Pozor na dopravné obmedzenia!

V stredu 1. júna sa začala príprava rekonštrukcie parkoviska na Záhoráckej ulici. Napriek oznamom, ktoré sme distribuovali do jednotlivých vchodov v blízkej lokalite aj za stierače áut, zostáva na parkovisku odstavených množstvo vozidiel. Upozorňujeme vodičov, aby vo vlastnom záujme odstránili svoje autá z parkoviska na Záhoráckej, ktoré je momentálne staveniskom. Oddnes už nie je možný vjazd na toto parkovisko, vozidlá sa budú púšťať iba smerom von výjazdom pri okresnom úrade. Zajtra (2. júna) bude stavenisko oplotené a začnú sa stavebné práce.

Dočasné náhradné parkovacie miesta vznikli na uliciach 1. mája a Mansvéta Olšovského, ktoré sú z tohto dôvodu zjednosmernené tak, aby sa odľahčila križovatka pri AFK a minimalizovali sa jazdy pri hľadaní voľného parkovacieho miesta.

Pozor! Prosíme vodičov, aby v záujme bezpečnosti (vlastnej i ostatných) rešpektovali dočasné dopravné značenie a nevchádzali do protismeru, čo sa stáva najmä na križovatke 1. mája – Sasinkova – Jána Kollára – Vajanského. V lokalite hliadkujú príslušníci mestskej polície, ktorí budú vodičov usmerňovať.

Text, foto: -red-

Ďalšie
Voľby
3. 10. 2023
V Malackách prišlo voliť vyše 10-tisíc obyvateľov

Po sobotňajších parlamentných voľbách do Národnej rady SR sú už vplnom prúde politické rokovania…

Zobraziť celý článok
Voľný čas
Spoločnosť
Kultúra
2. 10. 2023
Z Malaciek do Sydney

Žije, pracuje, tvorí aužíva si život vAustrálii. Malačianka Natália Chabadová (32) odišla pred…

Zobraziť celý článok