2. 4. 2012
Na podanie daňového priznania a zaplatenie dane zostávajú posledné hodiny

Na daňovom úrade v Malackách bol predpoludním pokoj, keď sa aj vytvorila dlhšia rada, išlo to rýchlo. Väčší nápor nastane zrejme popoludní, najmä po skončení bežného pracovného času. Daňový úrad Bratislava – pobočka Malacky na Záhoráckej ulici je otvorený do 19.00 h. Daňové priznania preberajú pracovníčky úradu v zasadačke na prízemí.

Ing. Dana Tichá, poverená administratívnym vedením pobočky, pripomenula, že Malačania „môžu podať daňové priznanie na ktorejkoľvek pobočke Daňového úradu Bratislava.“ Okrem fyzického podania daňového priznania na daňovom úrade môžete poslať daňové priznanie aj poštou. K dispozícii je aj elektronické podanie daňového priznania. Aj v tomto prípade sa však musíte zastaviť na daňovom úrade osobne, aby ste podpísali žiadosť o vydanie identifikátora. Ak dnes už nestíhate vyplniť ani papierové ani elektronické daňové priznanie, môžete dnes ešte požiadať daňový úrad o odklad.

2. apríl je nielen posledným dňom na podanie daňového priznania, ale aj na zaplatenie dane. Daň je možné zaplatiť bezhotovostným prevodom z účtu alebo v hotovosti poštovým poukazom alebo vkladom v banke. Pošta v Malackách je dnes otvorená do 19.00 h.  Čo sa týka internetbankingu, je potrebné sa v banke informovať, do ktorej hodiny je možné peniaze previesť. 

-mija-

Ďalšie
Spoločnosť
Podujatia
Oznamy
19. 4. 2024
Bezplatné právne poradenstvo pre všetkých

Slovenská advokátska komora pri príležitosti Dňa advokácie pripravuje bezplatné právne poradenstvo…

Zobraziť celý článok
Šport
19. 4. 2024
Malí futbalisti na medzinárodnom turnaji

V nedeľu 14. apríla sa malí futbalisti zprípravky Žolíka Malacky zúčastnili na medzinárodnom…

Zobraziť celý článok