15. 5. 2015
Most uzavrú 25. mája

Rekonštrukcia nadjazdu v centre Malaciek sa z technických príčin nezačala realizovať od pondelka 11. mája, ako sme vám avizovali. Nadjazd je teda aktuálne prejazdný bez obmedzení. Regionálne cesty Bratislava určili náhradný termín začatia prác na moste, a teda jeho kompletného uzatvorenia na 25. máj. Práce sa budú realizovať do konca septembra. Ide o druhú etapu rekonštrukcie, ktorá sa uskutočnila pred piatimi rokmi. Doprava bude počas celého trvania prác z mosta kompletne vylúčená.

Obchádzková trasa:
Obchádzka bude vedená po miestnych komunikáciách na uliciach Radlinského a Pezinská  s vyústením na okružnej križovatke pri hypermarkete TESCO. V križovatkách ulíc Ľ. Zúbka – Radlinského a Pezinská – Továrenská budú osadené dočasné svetelné signalizačné zariadenia.

V prípade dopravnej nehody alebo inej výnimočnej situácie bude náhradná trasa vedená po ceste I/2 okolo Záchrannej brigády HaZZ po Továrenskej ulici na križovatku pri hypermarkete TESCO.

V prípade mimoriadnej udalosti na ceste I/2 v smere od Kútov sú navrhnuté náhradné obchádzkové trasy po uliciach 1. mája, Kukučínova a Sasinkova.

Text: N. Slobodová, foto: -otano-

Ďalšie
Spoločnosť
30. 11. 2023
Nový podcast MALACKY NAHLAS - prvý diel

Milí Malačania, začíname s novým podcastom MALACKY NAHLAS. Budeme sa v ňom venovať dôležitým a…

Zobraziť celý článok
Doprava
Rozvoj
29. 11. 2023
Rekonštrukcia Ulice Martina Benku bude pokračovať na jar

Bratislavská vodárenská spoločnosť už skončila kompletnú rekonštrukciu vodovodu a kanalizácie na…

Zobraziť celý článok