15. 5. 2015
Most uzavrú 25. mája

Rekonštrukcia nadjazdu v centre Malaciek sa z technických príčin nezačala realizovať od pondelka 11. mája, ako sme vám avizovali. Nadjazd je teda aktuálne prejazdný bez obmedzení. Regionálne cesty Bratislava určili náhradný termín začatia prác na moste, a teda jeho kompletného uzatvorenia na 25. máj. Práce sa budú realizovať do konca septembra. Ide o druhú etapu rekonštrukcie, ktorá sa uskutočnila pred piatimi rokmi. Doprava bude počas celého trvania prác z mosta kompletne vylúčená.

Obchádzková trasa:
Obchádzka bude vedená po miestnych komunikáciách na uliciach Radlinského a Pezinská  s vyústením na okružnej križovatke pri hypermarkete TESCO. V križovatkách ulíc Ľ. Zúbka – Radlinského a Pezinská – Továrenská budú osadené dočasné svetelné signalizačné zariadenia.

V prípade dopravnej nehody alebo inej výnimočnej situácie bude náhradná trasa vedená po ceste I/2 okolo Záchrannej brigády HaZZ po Továrenskej ulici na križovatku pri hypermarkete TESCO.

V prípade mimoriadnej udalosti na ceste I/2 v smere od Kútov sú navrhnuté náhradné obchádzkové trasy po uliciach 1. mája, Kukučínova a Sasinkova.

Text: N. Slobodová, foto: -otano-

Ďalšie
Rozvoj
Cykloturistika
24. 6. 2024
Rozvoj cyklodopravy je naším spoločným cieľom

Podpora bezpečnej cyklodopravy bola hlavným cieľom cyklojazdy Malackami, ktorá sa konala vsobotu 8…

Zobraziť celý článok
Práca
Oznamy
21. 6. 2024
MsCSS hľadá pomocnú silu do kuchyne

Zamestnávateľ: Mestské centrum sociálnych služieb MalackySídlo: 1. mája 9, 901 01 MalackyPracovné…

Zobraziť celý článok