21. 11. 2013
Mikulášska párty s Pandorou a Karpinou
Všetci, komu chýba rocková hudba v Malackách, sa môžu opäť radovať. Domáca kapela Pandora spolu s bratislavskou Karpinou pripravili skvelý večer plný rockovej hudby! „Vybrali sme termín 6. 12.,  presne na Mikuláša. Veď predsa starší už sladkosti nedostanú a topánky sa im čistiť tiež nechce, tak hádam u nás nájdu to pravé. Vieme ponúknuť skvelé občerstvenie, atmosféru a živú hudbu!“ pozýva Peter Bartoník z Pandory.

Kapela Karpina je známa aj vďaka textom svojich piesní, ktoré sú plné satiry, irónie a hlavne humoru a má na Slovensku už silnú základňu fanúšikov. Ďalej sa predstaví kapela Grobiani z Chorvátskeho Grobu, ktorá má za sebou už tiež mnoho koncertov po celom Slovensku a Česku.

Kapela Pandora prednedávnom pokrstila svoje debutové CD Všetci za jedného, kde krstným otcom bol práve člen kapely Karpina Peter Deák. „Za možnosť uskutočniť celú akciu ďakujeme mestskému centru kultúry. Mikulášska párty sa bude konať v Spoločenskej sále MCK Malacky dňa 6. 12. od 19.00 h. Tešíme sa na Vašu účasť!“

Pandora
Ďalšie
Bezpečnosť
Oznamy
4. 12. 2023
Plán činnosti vo vojenskom obvode na mesiac december 2023

ilustr. foto: www.mod.gov.sk Kompletné info na www.mosr.sk

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
30. 11. 2023
Nový podcast MALACKY NAHLAS - prvý diel

Milí Malačania, začíname s novým podcastom MALACKY NAHLAS. Budeme sa v ňom venovať dôležitým a…

Zobraziť celý článok