2. 12. 2016
Mikuláš rozsvieti v pondelok mestský vianočný strom
V pondelok 5. decembra príde do mesta Mikuláš. Program sa začne o 18. hodine pred Inkubátorom. Mikuláša budú tradične sprevádzať anjeli i čertíci a všetkým deťom sa ujde aj drobný sladký darček. Na záver programu rozsvietime vianočný strom

Na Mikuláša srdečne pozýva aj primátor mesta Juraj Říha: “Malacky si zaslúžili, aby sme mali v centre mesta v rámci Adventných Malaciek samostatné trhy s dominantným vianočným stromčekom. Robíme tak už druhý rok a tentoraz sme pripravili iný štýl výzdoby. Bude nielen iný, ale verím, že zase o kus krajší. Za pomoc pri jeho dovoze a osádzaní veľmi ďakujem Jozefovi Kopiarovi z Kovel Servis, Máriovi Longauerovi, Patrikovi Prevajovi, Vladovi Kavickému a Stanovi Bartalskému zo Stadconu a Jánovi Hurbanovi z Tekosu.”

Svetelná výzdoba stromu i príprava programu si vyžiadajú dočasné dopravné obmedzenia na parkovisku na Mierovom námestí. V pondelok od 17.  hodiny uzavrieme aj Hviezdoslavovu ulicu v úseku od M. R. Štefánika po Bernolákovu. Ďakujeme za porozumenie a všetkých pozývame na Mikuláša.

-red-
Ďalšie
Oznamy
7. 12. 2023
V piatok bude hlasitá skúška sirén

Ministerstvo vnútra SR oznamuje, že vpiatok 8. decembra o12.00 h bude akustické preskúšanie…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Kultúra
Podujatia
7. 12. 2023
Benefičný koncert Vstúpte pohladil dušu

Nezisková organizácia Vstúpte, ktorá sa venuje ľuďom s mentálnym postihnutím v našom meste,…

Zobraziť celý článok