2. 12. 2016
Mikuláš rozsvieti v pondelok mestský vianočný strom
V pondelok 5. decembra príde do mesta Mikuláš. Program sa začne o 18. hodine pred Inkubátorom. Mikuláša budú tradične sprevádzať anjeli i čertíci a všetkým deťom sa ujde aj drobný sladký darček. Na záver programu rozsvietime vianočný strom

Na Mikuláša srdečne pozýva aj primátor mesta Juraj Říha: “Malacky si zaslúžili, aby sme mali v centre mesta v rámci Adventných Malaciek samostatné trhy s dominantným vianočným stromčekom. Robíme tak už druhý rok a tentoraz sme pripravili iný štýl výzdoby. Bude nielen iný, ale verím, že zase o kus krajší. Za pomoc pri jeho dovoze a osádzaní veľmi ďakujem Jozefovi Kopiarovi z Kovel Servis, Máriovi Longauerovi, Patrikovi Prevajovi, Vladovi Kavickému a Stanovi Bartalskému zo Stadconu a Jánovi Hurbanovi z Tekosu.”

Svetelná výzdoba stromu i príprava programu si vyžiadajú dočasné dopravné obmedzenia na parkovisku na Mierovom námestí. V pondelok od 17.  hodiny uzavrieme aj Hviezdoslavovu ulicu v úseku od M. R. Štefánika po Bernolákovu. Ďakujeme za porozumenie a všetkých pozývame na Mikuláša.

-red-
Ďalšie
Bezpečnosť
Oznamy
14. 6. 2024
Dnes o 12.00 h bude skúška sirén

V piatok 14. júna sa o 12.00 h na celom území Slovenska uskutoční preskúšanie varovnej siete sirén…

Zobraziť celý článok
Samospráva
Rozvoj
13. 6. 2024
Podcast MALACKY NAHLAS - 7. diel

Vďaka dotácii vyše 1,5 milióna eur sa bude revitalizovať vnútroblok na Záhoráckej. Čo všetko to…

Zobraziť celý článok