Agendu návrh  na vydanie rozhodnutia o umiestnení stavby rieši Útvar výstavby a životného prostredia na MsÚ.

K vybaveniu je potrebné:

Potrebné prílohy:

1. Dokumentáciu pre územné rozhodnutie, zadanie stavby (situácia M 1:200 s vyznačením odstupových vzdialeností od susedných parciel a stavieb, inžinierskych sietí a prípojok, pohľady, výškové kóty, technický popis, vyznačenie ochranných pásiem a chránených území)
  2. Vyjadrenie od správcov inžinierskych sietí: Západoslovenská distribučná a.s., Bratislavská vodárenská spoločnosť a.s., Slovenský plynárenský priemysel a.s., Slovak Telekom a.s., Sitel s.r.o. (podľa lokality)
  3. Vyjadrenie k projektovej dokumentácii pri nie jednoduchých stavbách podľa rozsahu stavby:
    • Regionálny úrad verejného zdravotníctva Bratislava
    • Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru Malacky / Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Bratislave
    • Okresný úrad Malacky, odbor starostlivosti o životné prostredie – štátna správa odpadového hospodárstva
    • Okresný úrad Malacky, odbor starostlivosti o životné prostredie – štátna správa ochrany prírody a krajiny
    • Okresný úrad Malacky, odbor starostlivosti o životné prostredie – štátna správa ochrany ovzdušia
    • Okresný úrad Malacky, odbor starostlivosti o životné prostredie – štátna správa ochrany vôd
    • Okresný úrad Malacky, odbor starostlivosti o životné prostredie – EIA
    • Okresný úrad Malacky, odbor dopravy a pozemných komunikácií
    • Okresný úrad Malacky, odbor krízového riadenia
    • Okresný úrad Malacky, odbor pozemkový a lesný
    • Krajský pamiatkový úrad, Leškova 17, 81104 Bratislava / Pamiatkový úrad SR, Na Červenom moste 6, Bratislava
    • podľa povahy stavby a druhu cesty – Bratislavský samosprávny kraj, Slovenská správa ciest, Národná diaľničná spoločnosť, Správa ciest BSK
    • ŽSR, a.s. + jednotlivé sekcie
    • Ministerstvo vnútra SR, Správy nehnuteľného majetku a výstavby
    • Slovenský pozemkový fond
    • Slovenský vodohospodársky podnik, š.p., Správa povodia Moravy, Malacky, Hydromeliorácie, š.p.
    • Stanoviská dotknutých orgánov vo vzťahu k ochranným pásmam (Pozagas a.s., Obvodný banský úrad v Bratislave, Eustream a.s. …)
    • Mesto Malacky, útvar výstavby a životného prostredia – doprava
    • Mesto Malacky, útvar výstavby a životného prostredia – ochrana ovzdušia
    • Mesto Malacky, útvar výstavby a životného prostredia – správa zelene
    • Mesto Malacky, útvar výstavby a životného prostredia – odpadové hospodárstvo
  4. Splnomocnenie (ak vybavovaním náležitostí je poverená iná osoba)
  5. Telefonický kontakt
  6. Správny poplatok

Ing. Katarína Bačová Šálková
katarina.bacova.salkova@malacky.sk
Ing. Silvia Greifová
silvia.greifova@malacky.sk
Mgr. Vilma Eva Horňáková
vilma.hornakova@malacky.sk
JUDr. Dominika Kopčová
dominika.kopcova@malacky.sk

Spôsob vybavenia

Rozhodnutie o umiestnení stavby vydané mestom Malacky, stavebným úradom.