27. 11. 2007
Memoriál potešil návštevnosťou

V sobotu 24. 11. sa už po tretí rok konal spomienkový galavečer na počesť A. Reisenauera, kedysi úspešného boxera a neskôr trénera, ktorý svoj život až do posledných chvíľ venoval rozvoju boxu v Malackách. Už tradične okrem kvalitného amatérskeho boxu divákov potešila aj veľkolepá exhibícia bojových umení spojená s laserovou šou. Podujatie dopadlo nad očakávanie dobre napriek viacerým organizačným problémom.

Od organizátorov sme sa dozvedeli, že českí boxeri bez odôvodnenia neprišli, krátko pred akciou sa ospravedlnil olympionik R. Dyda a pre zranenie nenastúpil ani profesionál R. Blažo. Prekvapením večera mal byť aj ženský box, na napokon sa ho nepodarilo zabezpečiť. Malackí borci D. Klíma, I. Bakan a J. Kimlička (držiteľ pohára za najtechnickejší box) potešili víťazstvami azda aj vďaka vynikajúcej atmosfére a búrlivému povzbudzovaniu publika.

“Keby som mohol, rád by som tlmočil úprimné poďakovanie všetkým divákom, ktorí na memoriál prišli. Predpokladám, že ich bolo okolo 600. Vypredali sme všetky vstupenky a nakoniec sme už ľudí púšťali na palubovku zdarma. Záujem bol nečakane vysoký a mňa to veľmi teší,“ povedal Ali Reisenauer ml., ktorý napriek zraneniu na ruke zastal svoj post aj v družstve tae-bo, ktoré sám trénuje. 

Ďalšie
Šport
1. 3. 2024
Mladí stolní tenisti nám robia radosť

Naši talentovaní stolní tenisti majú vposlednom období viacero úspešných vystúpení. Najmladšie…

Zobraziť celý článok
Šport
1. 3. 2024
15 titulov majstrov kraja pre AC Malacky

Pred časom sme informovali oúspešnom vystúpení atlétov AC Malacky počas prvej časti majstrovstiev…

Zobraziť celý článok