27. 11. 2007
Memoriál potešil návštevnosťou

V sobotu 24. 11. sa už po tretí rok konal spomienkový galavečer na počesť A. Reisenauera, kedysi úspešného boxera a neskôr trénera, ktorý svoj život až do posledných chvíľ venoval rozvoju boxu v Malackách. Už tradične okrem kvalitného amatérskeho boxu divákov potešila aj veľkolepá exhibícia bojových umení spojená s laserovou šou. Podujatie dopadlo nad očakávanie dobre napriek viacerým organizačným problémom.

Od organizátorov sme sa dozvedeli, že českí boxeri bez odôvodnenia neprišli, krátko pred akciou sa ospravedlnil olympionik R. Dyda a pre zranenie nenastúpil ani profesionál R. Blažo. Prekvapením večera mal byť aj ženský box, na napokon sa ho nepodarilo zabezpečiť. Malackí borci D. Klíma, I. Bakan a J. Kimlička (držiteľ pohára za najtechnickejší box) potešili víťazstvami azda aj vďaka vynikajúcej atmosfére a búrlivému povzbudzovaniu publika.

“Keby som mohol, rád by som tlmočil úprimné poďakovanie všetkým divákom, ktorí na memoriál prišli. Predpokladám, že ich bolo okolo 600. Vypredali sme všetky vstupenky a nakoniec sme už ľudí púšťali na palubovku zdarma. Záujem bol nečakane vysoký a mňa to veľmi teší,“ povedal Ali Reisenauer ml., ktorý napriek zraneniu na ruke zastal svoj post aj v družstve tae-bo, ktoré sám trénuje. 

Ďalšie
Mestská polícia
Práca
Oznamy
3. 2. 2023
Mestská polícia Malacky prijme príslušníka

Mesto Malacky vyhlasuje prijímacie konanie na obsadenie miesta – príslušník Mestskej polície…

Zobraziť celý článok
Voľný čas
Spoločnosť
2. 2. 2023
Karnevalová paráda v Cvečku

Novučičké priestory Komunitného centra pri Cvč privítali v piatok 27. januára všetky…

Zobraziť celý článok