Boxeri ABC Malacky pod vedením trénera Petra Šíru priniesli z medzinárodného turnaja v českom Trutnove dve medailové umiestnenia. Na turnaji sa zúčastnili reprezentanti 7 krajín.
Dominik Šíra vybojoval bronz. Vo vyraďovacích bojoch porazil na body poľského súpera, v semifinále podľahol skúsenému Čechovi a v boji o 3. miesto opäť porazil Poliaka.
Striebro si priniesol Mário Galba. V 2. kole porazil reprezentanta Azerbajdžanu, v semifinále Čecha a vo finále podľahol ďalšiemu českému boxerovi.
Adam Taro, žiaľ, prehral na body v ťažkom zápase s domácim borcom a v boji o 3. miesto ho už v prvom kole zastavilo zranenie nosa, pre ktoré lekár zápas ukončil.
Za cennú príležitosť ďakujeme Slovenskej boxerskej federácii, za nominácie reprezentačnému trénerovi a za skvelú priateľskú atmosféru všetkým zúčastneným reprezentantom SR.
Text a foto: ABC Malacky
Prerušenie distribúcie elektriny 23. júla
Západoslovenská distribučná oznamuje, že z dôvodu vykonávania plánovanej práce na zariadeniach…
Detská herňa Inkubík je od stredy 16. júla do piatku 18. júla zatvorená
MsÚ Malacky oznamuje občanom, že detská herňa Inkubík v budove mestského úradu je od stredy 16.…