30. 5. 2013
MDD v znamení detskej radosti

O pár dní v kalendári opäť otočíme ďalší list a odštartujeme nový mesiac. Úvod júna už tradične patrí všetkým deťom. Medzinárodný deň detí na Slovensku oslavujeme už od roku 1952. Má však ešte staršie korene.

V Malackách sa tradíciou stalo podujatie v priestoroch letného kúpaliska s názvom Deň detskej radosti. Tento rok sa uskutoční v sobotu 1. júna. Na všetky deti z Malaciek čakajú najrôznejšie súťaže, trampolína, nafukovací hrad i bludisko, detské chodúle, lukostreľba, maľovanie na tvár, plážový volejbal a veľa ďalších aktivít.

Program

Ďalším darčekom, ktorý si môžu vychutnať všetky deti z Malaciek, je podujatie Športové hry malackej mládeže. Ide o tradičnú akciu, ktorá sa tento rok koná už po 42. raz. Uskutoční sa v piatok 31. mája  na všetkých našich základných školách. Deti budú zápoliť vo futbale, hádzanej, basketbale, atletike, vybíjanej či volejbale. 

OZ Živá spoločnosť v spolupráci s CVČ Malacky, SAOZ A Ľubic DeCrassna pozývajú osláviť deň detí s deťmi z detských domovov Macejko a DD v Holíči  2. júna na živý dvor do Malých Levár od 9.30 h  do 14.30 h. Čaká vás rozprávanie o templároch, šermovačka s členmi skupiny Ľubic DeCrassna, hod vencom na meč, strieľanie z luku,  pečenie a papanie palaciniek, placiek, varenie  kotlíkového gulášu, cimbal, tvorivé dielne, rozprávanie o zvieratkách, jazdenie na koni, športové hry a spoločnosť vám bude robiť aj päť adoptovaných psíkov. Vstupné 2 €. Je nutné nahlásiť sa vopred na t. č. 0917 462 614.

Všetkým deťom želáme veľa radosti a úsmevu!

Redakcia mestských médií

Ďalšie
Šport
17. 4. 2024
Záhoráci budú bojovať v skupine o 5. – 8. miesto. S Považskou Bystricou…

V stredu 10. apríla odohrali hádzanári Záhoráci Stupava/Malacky domáci extraligový zápas s…

Zobraziť celý článok
Životné prostredie
Doprava
17. 4. 2024
Do práce na bicykli 2024: už sa môžete registrovať

Malacky sa opäť zapojili do kampaneDo práce na bicykli, vďaka čomu sa už môžu registrovať…

Zobraziť celý článok