30. 5. 2013
MDD v znamení detskej radosti

O pár dní v kalendári opäť otočíme ďalší list a odštartujeme nový mesiac. Úvod júna už tradične patrí všetkým deťom. Medzinárodný deň detí na Slovensku oslavujeme už od roku 1952. Má však ešte staršie korene.

V Malackách sa tradíciou stalo podujatie v priestoroch letného kúpaliska s názvom Deň detskej radosti. Tento rok sa uskutoční v sobotu 1. júna. Na všetky deti z Malaciek čakajú najrôznejšie súťaže, trampolína, nafukovací hrad i bludisko, detské chodúle, lukostreľba, maľovanie na tvár, plážový volejbal a veľa ďalších aktivít.

Program

Ďalším darčekom, ktorý si môžu vychutnať všetky deti z Malaciek, je podujatie Športové hry malackej mládeže. Ide o tradičnú akciu, ktorá sa tento rok koná už po 42. raz. Uskutoční sa v piatok 31. mája  na všetkých našich základných školách. Deti budú zápoliť vo futbale, hádzanej, basketbale, atletike, vybíjanej či volejbale. 

OZ Živá spoločnosť v spolupráci s CVČ Malacky, SAOZ A Ľubic DeCrassna pozývajú osláviť deň detí s deťmi z detských domovov Macejko a DD v Holíči  2. júna na živý dvor do Malých Levár od 9.30 h  do 14.30 h. Čaká vás rozprávanie o templároch, šermovačka s členmi skupiny Ľubic DeCrassna, hod vencom na meč, strieľanie z luku,  pečenie a papanie palaciniek, placiek, varenie  kotlíkového gulášu, cimbal, tvorivé dielne, rozprávanie o zvieratkách, jazdenie na koni, športové hry a spoločnosť vám bude robiť aj päť adoptovaných psíkov. Vstupné 2 €. Je nutné nahlásiť sa vopred na t. č. 0917 462 614.

Všetkým deťom želáme veľa radosti a úsmevu!

Redakcia mestských médií

Ďalšie
Životné prostredie
8. 6. 2023
Ošetrovanie stromov

V predchádzajúcich dňoch sa v centre mesta uskutočnili odborné arboristické práce, zamerané na…

Zobraziť celý článok
Šport
8. 6. 2023
Akvabely priniesli do Maliny medaily

Malacký klub synchronizovaného plávania zaznamenal v posledných súťažiach veľmi pekné umiestnenia.…

Zobraziť celý článok