30. 4. 2014
Mažoretky ELLA sa prebojovali do Prahy!
Dievčatá zo súboru ELLA opäť víťazili.  Zo súťaže v Sobotošti osem choreografií postúpilo na medzinárodné finále festivalu MIA v Prahe, ktoré sa bude konať 25. mája v Lucerne. Keďže pôjde o medzinárodné finále, konkurencia bude naozaj veľká, no dievčatá budú bojovať, aby obhájili ich cenné umiestnenia. V sobotu 26. apríla sa zúčastnili súťaže O cenu mažoretiek Taktik v Sobotišti. Na súťaži predviedli 9 choreografií, z ktorých 8 sa ocitlo na stupnienku víťazov.

Domov si priniesli 1x zlato, 4x striebro a 3x bronz. Prvé miesto získali s pomponovou veľkou choreografiou Futbalistky, na druhom mieste sa umiestnili miniformácia senior Masky miniformácia mix kadet Hannah Montana, duo junior Step by Step a trio pompon kadet. Tretie miesta vybojovali sólistky, Eliška Bačová v kategórii kadet a Kristína Horecká v kategórii senior. Na treťom mieste skončila ešte veľká choreografia kadet s názvom Tajomstvo krídiel.

Text foto: Kristína Horecká
Ďalšie
Rozvoj
Cykloturistika
24. 6. 2024
Rozvoj cyklodopravy je naším spoločným cieľom

Podpora bezpečnej cyklodopravy bola hlavným cieľom cyklojazdy Malackami, ktorá sa konala vsobotu 8…