20. 9. 2012
Máme dosť podpisov pre detské ihrisko?

Aj vy ste boli medzi tými, čo svoj podpis venovali v záujme detí nášho mesta? V piatok 14. 9. sme totiž všetci mali príležitosť urobiť niečo pre verejný prospech a získať pre naše deti nové ihrisko bez vynaloženia financií z mestského rozpočtu. Takto sme mohli vlastným pričinením deklarovať, že vieme priložiť ruku k dielu a máme záujem zlepšiť podmienky na trávenie voľného času našich detí. A urobili to naozaj mnohí, tvrdia poradkyne kozmetickej spoločnosti ORIFLAME, ktorá akciu zorganizovala prostredníctvom svojej nadácie.

„Akcia dopadla výborne a spolu sme za Malacky vyzbierali 2350 podpisov,“ teší sa koordinátorka z Malaciek Lýdia Olejníková. „Pomohla nám mediálna podpora zo strany mesta, a to aj konkrétne v daný deň. Podpisovali sa ľudia rôznych vekových kategórií, od študentov až po dôchodcov. Milo nás prekvapilo, že k nám prichádzalo veľa informovaných mužov, ktorí sa chceli podpísať! Mnohí z nich cielene, lebo o akcii už vedeli,“ hovorí koordinátorka.

Do zberu podpisov v našom meste sa zapojilo asi šesť poradkýň spoločnosti Oriflame, v uliciach mesta, v prístrešku na Kláštornom námestí a v Centre Oriflame na Malom námestí, kam už počas prvých dvoch hodín prišlo venovať svoj podpis asi 600 ľudí. Počas dňa mestské médiá informovali ľudí o akcii prostredníctvom Facebooku na profile malacky.sk a opakovanými hláseniami v mestskom rozhlase. „Akcia dopadla skvele. Verím, že vyhráme!“ teší sa L. Olejníková. Výsledky sa dozvieme o mesiac.

Text, foto: T. Búbelová

Ďalšie
Mestská polícia
Práca
Oznamy
3. 2. 2023
Mestská polícia Malacky prijme príslušníka

Mesto Malacky vyhlasuje prijímacie konanie na obsadenie miesta – príslušník Mestskej polície…

Zobraziť celý článok
Voľný čas
Spoločnosť
2. 2. 2023
Karnevalová paráda v Cvečku

Novučičké priestory Komunitného centra pri Cvč privítali v piatok 27. januára všetky…

Zobraziť celý článok