Medzinárodný deň bez áut v Malackách sa koná v rámci Európskeho týždňa mobility 2017. Veľké parkovisko na Mierovom námestí sa zmenilo na detské dopravné ihrisko. Postupne prichádzajú škôlkari i školáci, ktorých príslušníci Mestskej polície Malacky hravou formou učia dopravnú výchovu. Časť Hviezdoslavovej ulice od parkoviska po kino je uzavretá.
Pokiaľ sa predsa len potrebujete niekam odviezť pripomíname, že dnes je posledný deň, keď si môžete vyskúšať jazdu MHD zadarmo.
Medzinárodný deň bez áut sa prvýkrát oslavoval v roku 2000. Jeho cieľom je podpora ekologických foriem dopravy, upozornenie na znečistené životné prostredie automobilmi a následné škodlivé dopady na ľudské zdravie.
-red-
Hokejový tím hviezd s Lotyšmi
Výber hráčov Malackej amatérskej hokejovej ligy (MAHL ALL – STARS) privítal vŠport aréne…
Turnaj mladých šachistov
Základná škola Dr. J. Dérera hostila už 51. ročník turnaja, určeného pre mladých šachistov. Počtom…