12. 11. 2012
Malackí karatisti hviezdili
V maďarskom meste Szombathely sa konala medzinárodná súťaž Goju Cup. Medzi silnou konkurenciou z Rakúska, Srbska, Maďarska či Chorvátska sa malackí karatisti nedali zahanbiť a vo svojich kategóriách predvádzali skvelé výkony. Z Malaciek štartovalo celkovo osem súťažiacich, z ktorých sa až šiesti umiestnili a získali tak cenné kovy pre svoj klub TJ Strojár Malacky.    

Z karatistov, ktorí sa s chuťou pustili do súťaženia v kategóriách kumite, sa piatim z nich podarilo umiestniť na výborných miestach. Jeden z prekvapujúcich výkonov predviedol malý veľký talent Filip Jurkáček, ktorý v kategórii II. – narodení v 2002 obsadil 1. miesto. Na 1. mieste sa tiež umiestnil Oliver Vanek v kategórii V. – 1999. V rovnakej kategórii obsadil 2. miesto Boris Pohanka. Na striebornom druhom mieste sa umiestnil Lukáš Gazdič v kategórii IV. – 2000.

V kategórii žien XII. – 1991 a staršie obsadila Vladimíra Dzúrová 2. miesto. V kata sa umiestnila na 3.mieste Barbora Cholková v kategórii IX. – X. – 1995 – 1994. Všetkým súťažiacim gratulujeme a prajeme ďalšie úspechy nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Text, foto: Barbora Cholková
Ďalšie
Mestská polícia
Práca
Oznamy
3. 2. 2023
Mestská polícia Malacky prijme príslušníka

Mesto Malacky vyhlasuje prijímacie konanie na obsadenie miesta – príslušník Mestskej polície…

Zobraziť celý článok
Voľný čas
Spoločnosť
2. 2. 2023
Karnevalová paráda v Cvečku

Novučičké priestory Komunitného centra pri Cvč privítali v piatok 27. januára všetky…

Zobraziť celý článok