10. 11. 2014
Malackí futsalisti si merali sily s Popradom

Mužstvo futsalistov 1. SFC Canaria Team Malacky si v piatok 7. novembra pomeralo sily s  FK K_Corp Poprad. Malačania v zápase zvíťazili 8:3.

Začiatok zápasu ovplyvnil pre hostí fakt, že meškali a nabehli do zápasu bez riadnej rozcvičky. Domáci to však nedokázali využiť ani vo vyložených šanciach. Aj tak sa však ako prví dostali do vedenia, keď  sa v 8. minúte individuálne presadil kapitán domácich Zváč a strelou pod brvno z uhla otvoril skóre 1:0. Postupne sa do tempa dostali aj hostia a z nevinnej akcie v 11. minúte prehlavičkoval Rackovský domáceho brankára Klempu a bolo 1:1. 

Vyrovnanie však netrvalo dlho, keď v 13. minúte pri prečíslení domácich Černek strelou zo stredu dostal domácich opäť do vedenia 2:1. Potom sa šance prelínali na oboch stranách a keď už sa zdalo, že domáci pôjdu do kabín s jednogólovým vedením, hostia v 19. minúte z rohu vyrovnali Troppom a do kabín sa išlo za nerozhodného stavu 2:2. Do druhého polčasu vstúpili lepšie domáci, keď v 21. minúte strela našich trafila tesne pred bránkou Išunina a bolo 3:2. Hostia sa potom zbytočne rozptyľovali, čoho dôsledkom boli tri žlté a jedna červená karta. Domáci však premrhali presilovku, aj keď pri nej trafili dvakrát brvno. Hosťom sa podarilo vyrovnať v 33. minúte Troppom po zlom odkope domácej obrany a bolo vyrovnané 3:3.

V čase, keď sa lámal zápas, v 35. minúte, po dlhom výhode domáceho brankára Klempu, našiel hlavu  Jankoviča a bolo 4:3. Potom domácich podržal zákrokmi Klempa, aby v 37. minúte Michalovič rutinérsky zakončil na 5:3. Potom sa hostia odhodlali k powerplay, čo vystihol domáci brankár Klempa a v 39. min. cez celé ihrisko navýšil stav na 6:3. Stretnutie sa už dohrávalo a domáci v 40. minúte dvomi gólmi Černeka a Michaloviča uzavreli konečný stav na 8:3 v prospech Malaciek.

-ts-

 

 

Ďalšie
Spoločnosť
Zdravotníctvo
28. 2. 2024
Darovali sme takmer 20 litrov krvi

Vpiatok 23. februára predpoludním bolo na gymnáziu na Prvomájke viac rušno než obvykle. Škola…

Zobraziť celý článok
Bezpečnosť
28. 2. 2024
F-16 budú pôsobiť na letisku v Kuchyni

Nové stíhacie lietadlá F-16, ktoré mali podľa pôvodných plánov nastúpiť do služby na…

Zobraziť celý článok