10. 11. 2014
Malackí futsalisti si merali sily s Popradom

Mužstvo futsalistov 1. SFC Canaria Team Malacky si v piatok 7. novembra pomeralo sily s  FK K_Corp Poprad. Malačania v zápase zvíťazili 8:3.

Začiatok zápasu ovplyvnil pre hostí fakt, že meškali a nabehli do zápasu bez riadnej rozcvičky. Domáci to však nedokázali využiť ani vo vyložených šanciach. Aj tak sa však ako prví dostali do vedenia, keď  sa v 8. minúte individuálne presadil kapitán domácich Zváč a strelou pod brvno z uhla otvoril skóre 1:0. Postupne sa do tempa dostali aj hostia a z nevinnej akcie v 11. minúte prehlavičkoval Rackovský domáceho brankára Klempu a bolo 1:1.

Vyrovnanie však netrvalo dlho, keď v 13. minúte pri prečíslení domácich Černek strelou zo stredu dostal domácich opäť do vedenia 2:1. Potom sa šance prelínali na oboch stranách a keď už sa zdalo, že domáci pôjdu do kabín s jednogólovým vedením, hostia v 19. minúte z rohu vyrovnali Troppom a do kabín sa išlo za nerozhodného stavu 2:2. Do druhého polčasu vstúpili lepšie domáci, keď v 21. minúte strela našich trafila tesne pred bránkou Išunina a bolo 3:2. Hostia sa potom zbytočne rozptyľovali, čoho dôsledkom boli tri žlté a jedna červená karta. Domáci však premrhali presilovku, aj keď pri nej trafili dvakrát brvno. Hosťom sa podarilo vyrovnať v 33. minúte Troppom po zlom odkope domácej obrany a bolo vyrovnané 3:3.

V čase, keď sa lámal zápas, v 35. minúte, po dlhom výhode domáceho brankára Klempu, našiel hlavu  Jankoviča a bolo 4:3. Potom domácich podržal zákrokmi Klempa, aby v 37. minúte Michalovič rutinérsky zakončil na 5:3. Potom sa hostia odhodlali k powerplay, čo vystihol domáci brankár Klempa a v 39. min. cez celé ihrisko navýšil stav na 6:3. Stretnutie sa už dohrávalo a domáci v 40. minúte dvomi gólmi Černeka a Michaloviča uzavreli konečný stav na 8:3 v prospech Malaciek.

-ts-

22. 10. 2024
Malačania sa stále držia čela, zvládli nervák vo Veľkých Ludinciach

Futbalisti FC Žolík Malacky zvíťazili v 13. kole 3. ligy Západ na ihrisku TJ Družstevník Veľké…