2. 9. 2019
Malackí futbalisti remizovali s Tomášovom
        Futbalisti FC Malacky sa nedočkali víťazstva ani vo štvrtom ligovom zápase. S Tomášovom na domácom ihrisku uhrali opäť iba remízu 1:1. Hostia sa ujali vedenia už v piatej minúte, presadil sa Filip Kusalík. Stav 0:1 vydržal až do 71. minúty. Za Malacky vyrovnávala nová posila Jakub Sagula.
Malačania po tretí raz v rade remizovali, po štyroch kolách majú na svojom konte tri body. O prvé víťazstvo sa pobijú v sobotu 7. septembra o 10.00 h v Moste pri Bratislave.

FC Malacky – ŠK Tomášov 1:1 (0:1)
Góly: 71. Jakub Sagula – 5. Filip Kusalík
Zostava FC Malacky: Juraj Krkošek – Lukáš Rupec, Jakub Sagula, Štefan Kovárik (C), Adam Velický, Samuel Livora, Branislav Martinka (Pavol Michalovič), Denis Pecho, Julian Caro Sepulveda, Juraj Miklušičák, Jakub Hitmar (Jakub Hradil)
Zostava ŠK Tomášov: Richard Brauneis – Tomáš Marhula, Martin Baďura (C), Ján Zentko, Viktor Kálmán, Tomáš Múčka, András Šándor, Filip Kusalík, Richard Novotný, Marek Bončo (Marko Kačmarek), Marek Kocsis (Pavol Jančovič)

M. Binčík
26. 7. 2024
Záhoráci poznajú plán prípravných zápasov. Súperi sú aj zo zahraničia

Záhoráci Stupava/Malacky už zarezávajú v príprave na novú extraligovú sezónu aj s novými posilami.…