17. 4. 2024
Malačania si podelili body s tabuľkovým susedom

V zápase 22. kola 3. ligy Západ medzi Žolíkom Malacky a Belušou kurzy predpokladali vyrovnaný priebeh stretnutia, čo sa napokon potvrdilo. Malačania sa so súperom, ktorý je o jedinú priečku v tabuľke nad nimi, rozišli po remíze 1:1.

Strelecky sa opäť presadil Jozef Hermann, no jeho gól z 34. minúty domácim stačil len na víťazstvo v prvom polčase. Hosťujúci mančaft vybojoval bod na Záhorí zásluhou kapitána Michala Hrenáka, ktorý sa presadil v 72. minúte.

Najbližšie Malacky vycestujú do Šale, kde ich čaká neľahká úloha – uhrať body proti o postup bojujúcemu Slovanu Duslo. Zápas je na pláne v nedeľu 21. apríla o 16:30.

FC Žolík Malacky – FK Beluša 1:1 (1:0)
Góly:
34. Jozef Hermann – 72. Michal Hrenák
Zostava Malaciek: Adam Havlík – Adam Čech, Martin Ambra, Matúš Minka, Stanislav Škuta (C), Miloš Angelovič (60. Kristián Urban), Lucas de Carvalho Serra Carvalho (46. Patrik Karman), Jozef Hermann (Marek Macho), David Belošic, Maximilián Halo (60. Timotej Foltýn), Patrik Danek (Kristián Černák)

-mb-/foto: FC Žolík Malacky – ilustračné

Služby
Oznamy
30. 4. 2024
Sviatky posunú vývoz komunálneho odpadu o jeden deň

Nadchádzajúce štátne sviatky 1. mája (Sviatok práce) a 8. mája (Deň víťazstva nad fašizmom) tento…

30. 4. 2024
Záhoráci v Bratislave stratili sľubný náskok

Hádzanári Stupavy a Malaciek Záhoráci v 2. kole nadstavby o 5. až 8. miesto opäť prehrali, keď…