27. 4. 2022
Malačania priviezli z Pezinka bod
Malackí futbalisti v sobotu v rámci 21. kolo tretej ligy BFZ remizovali s PŠC Pezinok v meste za Karpatmi 1:1. Góly v tomto zápase padali len v prvom polčase a len z pokutových kopov.
V 25. minúte Malačanov poslal do vedenia z penalty Filip Kusalík. Na konečných 1:1 v 40. minúte dával, rovnako z pokutového kopu, domáci Branislav Hulák. Malacky tak zakopli s Pezinkom, ktorý je na 11. mieste tabuľky. Záhorákom patrí so 40 bodmi piata priečka.
Najbližšie sa Malačania predstavia v nedeľu 1. mája o 17:00 h na domácom štadióne v Zámockom parku proti tímu z bratislavských Rusoviec. Stretnutie si teda budete môcť pozrieť v rámci Prvomájových Malaciek.
Tabuľku vedie FK Rača o skóre pred Slovanom Ivanka pri Dunaji. Na treťom mieste je bratislavský Inter, na štvrtú Rovinku Malacky strácajú dva body.

PŠC Pezinok – FC Žolík Malacky 1:1 (1:1)
Góly: 40. Branislav Hulák (11 m) – 25. Filip Kusalík (11 m)
Zostava Malaciek: Martin Preis – Ivan Pantić (25. Štefan Kovárik), Patrik Kaňka (46. Patrik Karman), Martin Ambra, Lukáš Rupec, Timotej Foltýn, Juraj Miklušičák (C), Branislav Martinka, Samuel Livora, Filip Kusalík, Dávid Lipták (77. Marek Zajíc)

M. Binčík

Ďalšie
Šport
26. 7. 2024
Záhoráci poznajú plán prípravných zápasov. Súperi sú aj zo zahraničia

Záhoráci Stupava/Malacky už zarezávajú v príprave na novú extraligovú sezónu aj s novými posilami.…