11. 4. 2023
Malačania potvrdili vynikajúcu formu

Futbalisti FC Žolík Malacky pokračujú v spanilej jazde v jarnej časti IV. ligy Bratislavského futbalového zväzu. V úvodných kolách ešte nestratili ani bod. Výbornú formu potvrdili aj vo sviatočný veľkonočný víkend, keď vyhrali v bratislavskom Ružinove nad domácim Dominom 3:0.

Skóre otvoril už v 9. minúte Jozef Hermann, čo bol zároveň jediný gól v 1. polčase. Malačania o svojom víťazstve rozhodli po prestávke dvoma zlepenými gólmi Martina Ambru a Patrika Haramiu zo 64. a 69. minúty.

Zverenci Mariána Tótha po výhre nad SDM Domino naďalej strácajú na Rovinku 7 bodov, tá totiž svoj zápas 19. kola doma s Jarovcami zvládla. Navýšili však svoj náskok pred tretím Slovanom Ivanka pri Dunaji na 7 bodov.

Malačania najbližšie vyzvú v sobotu 15. apríla o 17.00 h na domácom štadióne v Zámockom parku MŠK Senec.

SDM Domino Bratislava – FC Žolík Malacky 0:3 (0:1)
Góly: 9. Jozef Hermann, 64. Martin Ambra, 69. Patrik Haramia

Zostava FC Žolík: Adam Havlík – Martin Ambra, Patrik Kaňka (46. Lukáš Rupec), Juraj Miklušičák (C), Andrej Rampáček (72. ČK), Jozef Hermann, Peter Fila (71. Martin Vyletel), Patrik Haramia (70. Rastislav Haramia), Timotej Foltýn (61. Patrik Karman), Samuel Milota, Tomáš Fila (82. Dávid Lipták)

Text: M. Binčík, ilustračné foto: archív FC Žolík Malacky

26. 7. 2024
Záhoráci poznajú plán prípravných zápasov. Súperi sú aj zo zahraničia

Záhoráci Stupava/Malacky už zarezávajú v príprave na novú extraligovú sezónu aj s novými posilami.…