16. 11. 2021
Malačania na záver jesene zdolali Tomášov, prezimujú na 5. mieste
Futbalisti FC Žolík Malacky môžu bilancovať jesennú časť III. ligy Bratislavského futbalového zväzu. V poslednom stretnutí zvíťazili na ihrisku Tomášova 2:1. Z 15 zápasov sa im podarilo vyhrať 10, v jednom remizovali a 4 prehrali.
V prvom polčase poslal v 26. minúte Malačanov do vedenia Filip Kusalík, v 44. minúte za domácich vyrovnal Rogério Amaro Batista Da Luz. O troch bodoch pre Malacky rozhodol  v 69. minúte Jakub Buchel.
Jesenným majstrom súťaže je FK Slovan Ivanka pri Dunaji so 40 bodmi, dva body na lídra stráca FK Rača Bratislava. Malacky sú piate s 31 bodmi. Posledným celkom je Lokomotíva Devínska Nová ves so štyrmi bodmi, na predposledný Most pri Bratislave stráca 5 bodov.

Text: M. Binčík, foto: FB FC Žolík Malacky

26. 7. 2024
Záhoráci poznajú plán prípravných zápasov. Súperi sú aj zo zahraničia

Záhoráci Stupava/Malacky už zarezávajú v príprave na novú extraligovú sezónu aj s novými posilami.…