24. 6. 2021
Malačania na EURE: Atmosféra bola úžasná
Fanúšikov so slovenskou vlajkou s nápisom Malacky videl počas úvodného zápasu našich futbalistov na Eure celý svet. Manželia Zlatica a Ferdinand Búzekovci sa aj napriek obmedzeniam vybrali do ruského Petrohradu podporiť Slovákov v zápase proti Poľsku. „Atmosféra na štadióne bola vynikajúca, aj keď sme museli sedieť v rozostupoch. Našim fandili aj domáci, ľudia boli milí. Kontrola divákov pri vstupe na štadión bola tiež precízna a samotný štadión – neopísateľne krásny,“ zhodnotila zážitok pani Zlatica. 
Výjazdy našich fanúšikov do Ruska sa však nezaobišli bez testovania na Covid-19. „Ihneď po tom, čo sme v Rusku vystúpili z lietadla, sme museli absolvovať PCR testy, hoci sme mali certifikáty o testovaní na Slovensku. To je však v poriadku, v prípade pozitívneho výsledku by poslali SMS, ale nestalo sa tak. Po návrate na Slovensko však musíme byť v karanténe a po ôsmich dňoch nás čaká PCR test.“ 
Za našimi reprezentantmi necestovali manželia Búzekovci prvýkrát: „Sme fanúšikmi ako slovenského futbalu, tak aj hokeja a vždy, keď máme možnosť, tak za chalanmi vycestujeme. Radi spoznávame nové krajiny a nebyť športových podujatí, možno by sme sa nikdy nepozreli na zaujímavé miesta,“ dodala Z. Búzková. 

Text: M. Binčík, foto: -red- 

Ďalšie
Práca
Oznamy
22. 7. 2024
Okresný súd Malacky informuje o voľnom pracovnom mieste

Okresný súd Malacky informuje o voľnom štátnozamestnaneckom mieste v dočasnej štátnej službe vo…

Zobraziť celý článok
Voľný čas
Podujatia
18. 7. 2024
Modelárska šou už tento víkend

Prvé tohoročné letné stretnutie leteckých modelárov sa uskutoční už tento víkend (20. a 21. júla).…

Zobraziť celý článok