20. 4. 2022
Malačania bez problémov zdolali Bernolákovo
Malackí futbalisti splnili úlohu favorita a vo víkendovom veľkonočnom zápase zdolali ŠK Bernolákovo doma 3:0. V tabuľke sú na piatom mieste s 39 bodmi. III. ligu BFZ stále vedie FK Slovan Ivanka pri Dunaji, ktorý má 53 bodov.
V prvom polčase Malačania strelili jeden gól, už v 9. minúte otvoril skóre Jakub Buchel. V druhom dejstve zverenci Branislava Juhasa svoje víťazstvo poistili dvomi gólmi. V 56. minúte sa presadil Filip Kusalík, na 3:0 v 75. minúte dával svojim premiérovým presným zásahom v malackom drese Martin Ambra.
Najbližší zápas Malacky odohrajú v Pezninku, kde sa proti domácemu PŠC predstavia v sobotu 23. februára o 17.00 h. Pezinčania v ostatnom kole vysoko prehrali v Stupave s bratislavským Interom 0:7, v tabuľke sú so 17 bodmi na 11. mieste.

FC Žolík Malacky – ŠK Bernolákovo 3:0 (1:0)
Góly: 9. Jakub Buchel, 56. Filip Kusalík, 75. Martin Ambra
Zostava Malaciek: Martin Preis – Ivan Pantić, Patrik Kaňka, Martin Ambra (78. Marek Zajíc), Lukáš Rupec (78. Patrik Karman), Timotej Foltýn (66. Predrag Radojičić (76. Štefan Kovárik)), Juraj Miklušičák (C), Branislav Martinka, Samuel Livora, Filip Kusalík (86. Michal Lipták), Jakub Buchel

26. 7. 2024
Záhoráci poznajú plán prípravných zápasov. Súperi sú aj zo zahraničia

Záhoráci Stupava/Malacky už zarezávajú v príprave na novú extraligovú sezónu aj s novými posilami.…