13. 10. 2021
Lukostrelci priniesli dve republikové medaily
Na Majstrovstvách Slovenska v 3D lukostreľbe na Duchonke sa v konkurencii 280 súťažiacich zúčastnili aj členovia Lukostreleckého klubu Sagittarius. Priniesli si dve medaily – zlatú a bronzovú. 

V prvý deň – v sobotu – čakali na všetkých dve trate v náročnom teréne a na každej 20 terčov, teda 40 vystrelených šípov. Čistá streľba a pokojná myseľ rozhodovali o priebežnom poradí prvého dňa. O rozptýlenie súťažiacich sa organizátori postarali večerným kinom a retro párty.  
Na druhý deň šampionát pokračoval novovytvorenými skupinami podľa výkonnosti zo soboty. Noví ľudia v skupine, novo postavené kolíky na trati a 3D zvieratká, k tomu 20 terčov, čiže 20 šípov.
Záverečné hodnotenie nám prinieslo stupne víťazov. Na prvom mieste skončila Renáta Svetlíková a tretí bol Martin Kamenistý. Ďalší členovia LK Sagittarius sa umiestnili na 6., 7. a 8. mieste.
Lukostrelcom nikto neuprie súťažnú dušu a každý by si zaslúžil ocenenie. Aj na to mysleli organizátori a pred odovzdaním medailí a pohárov zorganizovali tombolu, kde sa dali vyhrať veľké 3D terče aj užitočné drobnosti.

Text a foto: LK Sagittarius

Ďalšie
Samospráva
2. 2. 2023
Voľné pracovné miesto: samostatný odborný referent verejného obstarávania

Mesto Malacky informuje o voľnom pracovnom mieste na Mestskom úrade Malacky. Názov…

Zobraziť celý článok
Samospráva
Mestská polícia
2. 2. 2023
Výberové konanie: vedúci Oddelenia preventívnych aktivít Mestskej polície…

       Mesto Malacky vyhlasuje výberové konanie na obsadenie…

Zobraziť celý článok