13. 10. 2021
Lukostrelci priniesli dve republikové medaily
Na Majstrovstvách Slovenska v 3D lukostreľbe na Duchonke sa v konkurencii 280 súťažiacich zúčastnili aj členovia Lukostreleckého klubu Sagittarius. Priniesli si dve medaily – zlatú a bronzovú. 

V prvý deň – v sobotu – čakali na všetkých dve trate v náročnom teréne a na každej 20 terčov, teda 40 vystrelených šípov. Čistá streľba a pokojná myseľ rozhodovali o priebežnom poradí prvého dňa. O rozptýlenie súťažiacich sa organizátori postarali večerným kinom a retro párty.  
Na druhý deň šampionát pokračoval novovytvorenými skupinami podľa výkonnosti zo soboty. Noví ľudia v skupine, novo postavené kolíky na trati a 3D zvieratká, k tomu 20 terčov, čiže 20 šípov.
Záverečné hodnotenie nám prinieslo stupne víťazov. Na prvom mieste skončila Renáta Svetlíková a tretí bol Martin Kamenistý. Ďalší členovia LK Sagittarius sa umiestnili na 6., 7. a 8. mieste.
Lukostrelcom nikto neuprie súťažnú dušu a každý by si zaslúžil ocenenie. Aj na to mysleli organizátori a pred odovzdaním medailí a pohárov zorganizovali tombolu, kde sa dali vyhrať veľké 3D terče aj užitočné drobnosti.

Text a foto: LK Sagittarius

Ďalšie
Spoločnosť
Podujatia
Oznamy
19. 4. 2024
Bezplatné právne poradenstvo pre všetkých

Slovenská advokátska komora pri príležitosti Dňa advokácie pripravuje bezplatné právne poradenstvo…

Zobraziť celý článok
Šport
19. 4. 2024
Malí futbalisti na medzinárodnom turnaji

V nedeľu 14. apríla sa malí futbalisti zprípravky Žolíka Malacky zúčastnili na medzinárodnom…

Zobraziť celý článok