23. 6. 2014
Letný športový tábor na Záhorí
Aj počas týchto prázdnin sa v športovom areáli Vojenského a technického skúšobného ústavu (VTSÚ) asi 7 km od Senice koná tradičný Letný športový tábor pre športuchtivé deti vo veku od  6 do 17 rokov. Detská organizácia Záhorácky Fénix Senica zabezpečila vedúcich a inštruktorov z radov pedagógov, dlhoročných účastníkov tábora a aktívnych športovcov. Deti sú ubytované v murovanej budove a stravovať sa budú v neďalekej škôlke. Novinkou je možnosť dvojtýždenného pobytu. V ponuke sú termíny 13. – 19. júla (7 dní), 20. – 26. júla (7 dní) alebo 13. – 26. júla 2014 (14 dní). Cena tábora je 105 eur za týždenný pobytu, resp. 210 eur za dvojtýždenný pobyt.

Pre deti je pripravený nielen športový, ale aj kultúrno-spoločenský a zážitkový program, napr. kúpanie, táborové hry a úlohy, pri ktorých sa naučia orientovať v teréne, poskytnúť prvú pomoc, rozložiť oheň, variť guláš, stavať stany a pod. Veľkej obľube sa tešia táborové hry, diskotéky, ale aj noc strávená v tee-pee, letné kino, nočná hra a táborák. Najväčšou devízou tábora je športový areál s basketbalovým, futbalovým, hádzanárskym, nohejbalovým či volejbalovým ihriskom, ale aj ihriskom na plážový volejbal a priestor pre in-line korčuľovanie. K dispozícii sú tenisové kurty, biliard, stolný tenis, plavecký bazén s mostíkmi, odrazovou doskou a skokanskou vežou, trávnatá plocha na rôzne hry, ako badminton, frisbee, petanque a ďalšie športy.

Ak ešte stále hľadáte spôsob, ako by Vaše deti mohli prežiť zmysluplný prázdninový týždeň, možno práve Letný športový tábor na Záhorí naplní vaše predstavy.

Záhorácky Fénix
Ďalšie
Kultúra
24. 5. 2024
Tomáško Hindra v seriáli TV Markíza

V Malackách sa to veru hereckými talentmi len tak hemží. Vedeli ste, že Tomáško zmarkízackeho…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Kultúra
24. 5. 2024
Hrnček z Malaciek pre Kaisera s Lábusom

Návšteva Stovežatej, Divadlo Kalich a trochu šťastia Kto by nepoznal obľúbených hercov…

Zobraziť celý článok