29. 10. 2013
Lahôdka pre milovníkov kvalitných filmov!
Nenechajte si ujsť filmový festival FEST FILM FEST 2013, súčasťou ktorého bude aj SNOW FILM FEST In memoriam Peter Patsch. Festival potrvá tri dni od 6. do 8. 11. a bude sa konať v Kultúrním domečku (kino Záhoran, Hviezdoslavova 3). Dopoludnia sú rezervované pre školy, poobedňajšie večerné projekcie pre širokú verejnosť.
V rámci festivalu, ktorý je venovaný 90. výročiu malackého kina, budú premietnuté slovenské a české dokumentárne filmy, napr. i najnovší počin oceňovaného režiséra Juraja Lehotského.

Vo štvrtok 7. 11. je o 17.00 h pripravená prezentácia krátkych filmov a klipov, ktoré boli prihlásené do súťaže (vstup je voľný) a o 19.30 h ponúkame pásmo filmov od domácich autorov – Čo je doma, to sa počíta a tiež pásmo krátkych filmov. Piatkový večer ( 8. 11., 17.00 – 20.30 h) je vyhradený už vyššie spomínanému Snow Film Festu, celovečernému premietaniu špičkových filmov plných extrémneho lyžovania, zimného lezenia, skialpinizmu a ďalších extrémnych zážitkov a športov. Ponuka je pestrá, vyberie si každý. Tešíme sa na vás!

-mck-
Ďalšie
Kultúra
24. 5. 2024
Tomáško Hindra v seriáli TV Markíza

V Malackách sa to veru hereckými talentmi len tak hemží. Vedeli ste, že Tomáško zmarkízackeho…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Kultúra
24. 5. 2024
Hrnček z Malaciek pre Kaisera s Lábusom

Návšteva Stovežatej, Divadlo Kalich a trochu šťastia Kto by nepoznal obľúbených hercov…

Zobraziť celý článok