10. 7. 2018
Končí sa obchádzka po Pezinskej
Máme dobrú správu pre vodičov: v stredu 11. júla sa končí obchádzka po Pezinskej. Úsek medzi kruhovým objazdom Tesco a autosalónom Hílek je už zrekonštruovaný, a preto sa môže otvoriť o 4 dni skôr (pôvodný termín prác bol do 15. júla). Podľa informácií spoločnosti Regionálne cesty Bratislava, a. s., vodorovné dopravné značenie sa bude maľovať už počas bežnej premávky.

Oprava spomínaného úseku je súčasťou rozsiahlej rekonštrukcie diaľničného privádzača, ktorá sa začala 21. júna. Okrem kompletnej obnovy podložia sa položí nový asfaltový koberec, pribudne nové dopravné značenie a vymenia sa aj mostné zábradlia. Ďalšia etapa prác v úseku od vstupu do mesta (od tabule Malacky) po autosalón Hílek sa začne v sobotu 14. júla. Komunikácia sa bude rekonštruovať v polovičnom profile a obojsmernú dopravu v jednom pruhu bude riadiť dočasná svetelná signalizácia. Práce potrvajú 3 týždne, t. j. do 5. augusta. Termín sa prispôsobil celozávodnej dovolenke vo Volkswagene, keďže cez tento úsek prechádza veľa subdodávateľských nákladných áut smerujúcich do/z priemyselného parku. Vlastníkom a správcom diaľničného privádzača je Bratislavský samosprávny kraj, ktorý rekonštrukciu komunikácie aj financuje.

Vodičom, prichádzajúcim po diaľnici z Bratislavy, odporúčame zísť z D2 pri Zohore a dochádzať do Malaciek po tzv. starej ceste od Plaveckého Štvrtka. Všetkým účastníkom cestnej premávky opätovne ďakujeme za trpezlivosť.
 
-lp-/-otano-
Ďalšie
Oznamy
Voľby
29. 5. 2024
Hlasovanie do prenosnej volebnej schránky -Voľby do Európskeho parlamentu 2024

Volič, ktorý sa v deň konania volieb nemôže dostaviť do volebnej miestnosti zo závažných, najmä…

Zobraziť celý článok
Šport
Spoločnosť
Školstvo
28. 5. 2024
Športové hry malackej mládeže 2024 - propozície

Vpiatok 31. mája sa vmalackých školách uskutoční tradičné podujatie Športové hry malackej mládeže.…

Zobraziť celý článok