11. 9. 2008
Kaufland víta prvých návštevníkov

V Malackách na Brnianskej ulici v priebehu niekoľkých mesiacov vyrástla 30. predajná prevádzka spoločnosti Kaufland, a. s. na Slovensku. Slávnostné otvorenie obchodného domu organizátori pripravili vo štvrtok 11. septembra o 7.00 h. Predpoludním bolo parkovisko pred vstupom do nových priestorov plné a priestory predajne takisto. Podľa našich zistení Malačania vítajú najmä nákup rozličného tovaru pod jednou strechou.

Cezpoľným zasa vyhovuje poloha na výpadovke a blízko autobusovej zastávky v smere do Veľkých Levár. Hneď v prvý deň však poukazovali na to, že chôdza od priechodu pre chodcov po autobusovú zastávku popri vozovke v protismere je nepohodlná a pre vysokú frekvenciu áut azda aj nebezpečná. Prístup k zastávke však nie je vyriešený ani obchádzkou zozadu.

V deň otvorenia nového obchodného domu príslušníci MsP riešili aj dopravné priestupky v súvislosti s nedodržaním zákazu vjazdu do jednosmernej Ul. 1. mája v smere od Kauflandu, za čo vodičom hrozí bloková pokuta až do výšky 2000 Sk (66,39 eur).

Text, foto: T. Búbelová

Ďalšie
Bezpečnosť
Oznamy
4. 12. 2023
Plán činnosti vo vojenskom obvode na mesiac december 2023

ilustr. foto: www.mod.gov.sk Kompletné info na www.mosr.sk

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
30. 11. 2023
Nový podcast MALACKY NAHLAS - prvý diel

Milí Malačania, začíname s novým podcastom MALACKY NAHLAS. Budeme sa v ňom venovať dôležitým a…

Zobraziť celý článok