11. 9. 2008
Kaufland víta prvých návštevníkov

V Malackách na Brnianskej ulici v priebehu niekoľkých mesiacov vyrástla 30. predajná prevádzka spoločnosti Kaufland, a. s. na Slovensku. Slávnostné otvorenie obchodného domu organizátori pripravili vo štvrtok 11. septembra o 7.00 h. Predpoludním bolo parkovisko pred vstupom do nových priestorov plné a priestory predajne takisto. Podľa našich zistení Malačania vítajú najmä nákup rozličného tovaru pod jednou strechou.

Cezpoľným zasa vyhovuje poloha na výpadovke a blízko autobusovej zastávky v smere do Veľkých Levár. Hneď v prvý deň však poukazovali na to, že chôdza od priechodu pre chodcov po autobusovú zastávku popri vozovke v protismere je nepohodlná a pre vysokú frekvenciu áut azda aj nebezpečná. Prístup k zastávke však nie je vyriešený ani obchádzkou zozadu.

V deň otvorenia nového obchodného domu príslušníci MsP riešili aj dopravné priestupky v súvislosti s nedodržaním zákazu vjazdu do jednosmernej Ul. 1. mája v smere od Kauflandu, za čo vodičom hrozí bloková pokuta až do výšky 2000 Sk (66,39 eur).

Text, foto: T. Búbelová

Ďalšie
Samospráva
2. 2. 2023
Voľné pracovné miesto: samostatný odborný referent verejného obstarávania

Mesto Malacky informuje o voľnom pracovnom mieste na Mestskom úrade Malacky. Názov…

Zobraziť celý článok
Samospráva
Mestská polícia
2. 2. 2023
Výberové konanie: vedúci Oddelenia preventívnych aktivít Mestskej polície…

       Mesto Malacky vyhlasuje výberové konanie na obsadenie…

Zobraziť celý článok