13. 12. 2013
Kam cez víkend?

Najbližší víkend prináša množstvo zaujímavých podujatí. Okrem našich malackých sú to i vianočné trhy v okolitých dedinách či mestách. Podrobnosti nájdete v Kalendári podujatí.

Už v piatok 13. 12. sa v Spoločenskom dome MCK uskutoční Vianočný UV_festival. Zahrajú skupiny Človek milión, Hello Brain, In The Art. Začiatok je naplánovaný na 19.00 h.

V sobotu 14. 12. vás Klub filatelistov ZSF 52 – 32, MCK, CVČ a ZŠ Dr. J. Dérera pozývajú na Zberateľskú burzu v ZŠ Dr. J. Dérera. Začiatok je už o 8.00 h. V sobotu sa v Kulturním domečku o 15.00 h uskutoční aj Benefičný koncert Anjeli pre Emku, na ktorom vystúpia viacerí muzikáloví herci a speváci (napr. Janko Slezák, Jana Lieskovská a Simona Rusňáková. Koncert je spojený a dražbou umeleckého predmetu – skleneného anjela.

Tešiť sa môžete aj na jedinečný vianočný koncert Petry Pogády, ktorý sa uskutoční o 17.00 h v synagóge. Svojím klavírnym recitálom prispeje umelkyňa na Detský domov Macejko v Malackách, ktorému bude výťažok venovaný. Vstupné je ľubovoľné.

No a ani tretia adventná nedeľa sa nezaobíde bez programu Adventných Malaciek. Pred Malackým kaštieľom sa v nedeľu od 16.00 h predstavia Saxi band – jazz a big band skladby v podaní klarinetov a štyroch saxofónov, Folklórny súbor Kopaničiar, Karol Malý, a a capella group SKLO. Nezabudnite ani na vianočnú výstavu dekorácií v Malackom kaštieli.

Text, foto: N. Slobodová

Ďalšie
Cestovný ruch
22. 5. 2024
TIK je na novom mieste

Turisticko – informačná kancelária mesta už sídli na novej adrese: v pavilóne na Námestí u…

Zobraziť celý článok
Šport
22. 5. 2024
Futbalisti zobrali bod lídrovi

A-tím Žolíka získal zvýjazdu do Zvolena sympatický bod, keď proti priebežnému lídrovi tabuľky…

Zobraziť celý článok