23. 2. 2012
Južania, záleží vám na Juhu?

Už len do 29. februára majú obyvatelia malackého sídliska Juh možnosť prispieť k tomu, aby sa lokalita, v ktorej žijú, mala šancu stať príjemnejšou pre život. Len do uvedeného dátumu môžu totiž vyplniť dotazník o kvalite života v tejto časti, a to v rozličných oblastiach. Odpovede účastníkov môžu napovedať, čo všetko je potrebné v rámci zamýšľanej revitalizácie s podporou fondov Európskej únie vylepšiť.

Malacký Juh je aj vďaka svojej polohe mimo centra vytipovaný ako najrizikovejšia oblasť v Malackách, ktorá by mohla spĺňať kritéria na pridelenie podpory v rámci Integrovaných stratégií rozvoja mestských oblastí (ISRMO). Dotazníkový prieskum medzi obyvateľmi vytipovanej lokality je neoddeliteľnou súčasťou socio-ekonomickej analýzy a bude odpoveďou na otázku, či vybraná oblasť naozaj potrebuje podporu. Bez neho nie je možné o financie sa uchádzať.

Distribúciu a zber dotazníkov okrem recepcie MsÚ vykonávajú poslanci za Juh J. Halcin, J. Mračna a Š. Baumann. Ak vás trápia zlé chodníky, cesty, málo ihrísk, parkovacích miest či zelene, zmeňte to a vyplňte dotazník! Tento váš krok zvýši šancu na získanie finančných prostriedkov, a teda aj na zlepšenie života na malackom Juhu. Dotazník si môžete stiahnuť aj na www.malacky.sk alebo vyplniť aj elektronicky. Ak chcete pomôcť, kontaktujte svojich poslancov!

Dotazník nájdete v papierovej forme pri vstupe do budovy MsÚ, Radlinského 2751/1, Malacky a v ZŠ Štúrova, Štúrova ul. 142 a v spolupráci s poslancami za Juh J. Mračnom, Š. Baumanom a J. Halcinom aj na týchto adresách:

Stupavská ul. 42
Stupavská ul. 35
Štúrova ul. 157

Na uvedených miestach môžete vyplnený dotazník aj odovzdať do stredy 29. februára 2012. Dotazník v elektronickej podobe zasielajte na media@malacky.sk v tom istom termíne.

Dotazník na stiahnutie: (.odt – 25,7 kB) (.doc – 105,4 kB)
Dotazník nájdete aj na www.malackyjuh.sk

Ďalšie
Spoločnosť
Podujatia
Oznamy
19. 4. 2024
Bezplatné právne poradenstvo pre všetkých

Slovenská advokátska komora pri príležitosti Dňa advokácie pripravuje bezplatné právne poradenstvo…

Zobraziť celý článok
Šport
19. 4. 2024
Malí futbalisti na medzinárodnom turnaji

V nedeľu 14. apríla sa malí futbalisti zprípravky Žolíka Malacky zúčastnili na medzinárodnom…

Zobraziť celý článok