27. 5. 2022
Judisti opäť súťažili
V sobotu 21. mája sa naši odvážni judisti z JUDO-clubu TJ Strojár Malacky postavili na tatami na 1. medzinárodnej Veľkej cene mesta Levice. Na súťaži sa zúčastnilo 316 pretekárov z 5 štátov – Slovenska, Česka, Rakúska, Maďarska a Ukrajiny.
„Naši pretekári predviedli pekné boje, aj keď to nie všetkým stačilo na medailové umiestnenie. Pre Damiána Zajaca (supermini), Adama Kovára (supermini) a Alexa Durčáka (starší žiak) to bola vôbec prvá veľká súťaž. Nezľakli sa, nabrali všetku odvahu, súperom nič nedarovali a celkom slušne ich potrápili,“ vraví trénerka judistov Soňa Zajacová Kunšteková a dodáva: „Svojim zverencom stále vravím, že nie je dôležitá medaila. Hoci veľmi poteší, oveľa dôležitejšie je nevzdať to hneď na začiatku a zo všetkých síl bojovať, aj keď to nie vždy musí vyjsť. Aj prehra je skúsenosť, a dobrá skúsenosť. Pretekári aspoň vidia svoje rezervy, a tak vieme, na čom musíme spolu popracovať.“
Napokon si z Levíc judisti priviezli tieto umiestnenia: Alex Durčák 2. miesto, Adam Kovár 3. miesto, Dominik Matlovič, Filip Kovár a Damián Zajac 5. miesto.

Blahoželáme!

Text: -red-/JUDO-clubu TJ Strojár, foto: JUDO-club TJ Strojár 

Ďalšie
Práca
Oznamy
27. 2. 2024
Voľné pracovné miesta na UPSVR Malacky

Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny informuje o voľných pracovných miestach vo verejnom záujme na…

Zobraziť celý článok
Šport
Voľný čas
26. 2. 2024
Skvelý úvod Záhorákov v Modre základom ďalšieho víťazstva

Hádzanárom klubu HC Záhoráci Stupava/Malacky vyšiel skvele úvod stretnutia v Modre (23. februára),…

Zobraziť celý článok