7. 4. 2015
Jarná Malacká šošovica už čoskoro
Dni do najbližšej jarnej Malackej šošovice ubiehajú ako voda a my už konečne vieme, koho privítame na prvej Šošovici v tomto roku! Než sa o tom podelíme aj s vami, v prvom rade by sme sa radi poďakovali všetkým, ktorí našli náš nový web, úspešne sa preklikali cez všetky zákutia nášho prihlasovacieho formulára a ich prihláška docestovala až k nám. Teší nás váš úprimný záujem o Malackú šošovicu a vaša podpora – bez nej by to šlo všetko omnoho ťažšie!

Máme tiež veľkú radosť z toho, že Malacká šošovica si po minuloročnom putovaní našla svoje stále miesto ako na mape mesta, tak i medzi ďalšími mestskými podujatiami. A budeme ešte radšej, ak si nájde svoje miesto i vo vašich kalendároch a prídete spolu s nami pohodovo stráviť tretiu aprílovú sobotu. Dobré počasie sme už objednali.

Prvá tohtoročná Šošovica bude o trochu väčšia než tie minulé – 18. apríla môžete v parku na Kláštornom námestí očakávať vyše štyridsať predajcov a samozrejme bohatý sprievodný program, ako už na Malackej šošovici býva zvykom. Nechajte sa prekvapiť! Viac informácií o podujatí sa dočítate na webstránke podujatia www.malackasosovica.sk

-ts-
 
 
 
Ďalšie
Voľný čas
Spoločnosť
Celomestské podujatia
Kultúra
6. 12. 2023
Horí prvá sviečka na adventnom venci

Kostolom Nepoškvrneného počatia Panny Márie v Malackách sa vnedeľu 3. decembra niesli tóny…

Zobraziť celý článok
Bezpečnosť
Oznamy
4. 12. 2023
Plán činnosti vo vojenskom obvode na mesiac december 2023

ilustr. foto: www.mod.gov.sk Kompletné info na www.mosr.sk

Zobraziť celý článok