11. 6. 2019
Hlasujte za projekty pre naše mesto
Aj tento rok ponúka Bratislavský samosprávny kraj (BSK) možnosť spoluúčasti občanov na rozhodovaní o verejnom živote. Do pondelka 24. júna môže verejnosť  podporiť všeobecne prospešné projekty financované z Participatívneho rozpočtu BSK na rok 2019. Stačí zahlasovať na www.rozhodni-bsk.sk.

O sumu 255 880 € sa uchádza 106 projektov. „Hlasujúci si zvolí konkrétny okres a v rámci neho projekt z ponúknutého zoznamu. Po zadaní emailovej adresy je potrebné kliknúť na tlačidlo CHCEM HLASOVAŤ ZA TENTO PROJEKT a svoj hlas následne potvrdiť kliknutím na linku v potvrdzujúcej emailovej správe. Každý môže hlasovať iba raz, teda jeden hlasujúci sa rovná hlas za jeden projekt. Podporené budú projekty s najvyšším počtom získaných hlasov,“ ozrejmil spôsob hlasovania predseda BSK Juraj Droba.

Pre náš okres je vyčlenených 33 275 €. O podporu sa uchádza 13 projektov, z nich sú tri priamo v Malackách: STÁLE SME V POHYBE, INFORMAČNÉ CENTRUM MLADÝCH a PIKNIKOVÝ PARČÍK. Viac sa o nich dozviete na https://www.rozhodni-bsk.sk/malacky-2019/.  Výsledky hlasovania a zoznam úspešných žiadateľov budú zverejnené na www.rozhodni-bsk.sk.

BSK, -red-
Ďalšie
Šport
Voľný čas
17. 7. 2024
Cyklotrasy: otázky verejnosti (3)

Náš seriál opravidlách cestnej premávky na cyklotrasách avich okolí pokračuje ďalším dielom. Znovu…

Zobraziť celý článok
Šport
Voľný čas
17. 7. 2024
Klub vodných športov Ocean s kvalifikáciami na majstrovstvá SR

Jarnú časť sezóny ukončil Klub vodných športov Ocean úspešnou kvalifikáciou na majstrovstvá SR…

Zobraziť celý článok