11. 6. 2013
HC Tatran Stupava usporiadateľom majstrovstiev Slovenska v hádzanej
 V dňoch 14. – 16. júna 2013 sa v Stupave uskutočnia historicky prvé majstrovstvá Slovenska v hádzanej v kategórii žiačok. Naše dievčatá sa tak na domácej pôde budú snažiť zdolať kvalitné súperky a pokúsiť sa presvedčiť prítomných, že patria k najlepším v tejto sezóne. Účasť na majstrovstvách si vybojovali prvým miestom v súťaži Bratislavského kraja.  

Boj o titul majstra Slovenska je zaiste vrcholom sezóny a odohráva sa medzi ôsmimi najlepšími družstvami z každého kraja Slovenska. Podľa konečných výsledkov sa turnaja zúčastnia družstvá z Michaloviec, z Prešova, z Trenčína, z Bytče, z Dunajskej Stredy, z Nitry, zo Šale a zo Stupavy.
Trojdňové boje v Stupave pod taktovkou HC Tatran Stupava nebudú zďaleka našou usporiadateľskou premiérou. Klub má bohaté predchádzajúce skúsenosti s organizáciou trojdňového medzinárodného turnaja Playminihandball, v rámci ktorého bolo v roku 2012 odohratých viac ako 220 zápasov a zúčastnilo sa na ňom 45 družstiev zo Slovenska, z Maďarska a z Českej republiky.
 
Máme záujem, aby sa tieto majstrovstvá stali pre účastníkov jedinečným zážitkom. Naším cieľom je zabezpečiť družstvám čo najlepšie podmienky priamo na športovisku aj v rámci ubytovania a stravy. Ponúknuť družstvám aj divákom kvalitný turnaj s rôznymi súpermi a zaujímavé zápasy.
Úspechov stupavskej hádzanej stále pribúda a my sme radi a úprimne sa tešíme každej podpore. Dúfame, že prídete povzbudiť aj naše staršie žiačky na majstrovstvá Slovenska v Stupave a garantujeme vám, že sa máte na čo tešiť.  Vidíme sa v hale! 🙂

Videopozvánka

Rudolf Draškovič
Ďalšie
Spoločnosť
Podujatia
Oznamy
19. 4. 2024
Bezplatné právne poradenstvo pre všetkých

Slovenská advokátska komora pri príležitosti Dňa advokácie pripravuje bezplatné právne poradenstvo…

Zobraziť celý článok
Šport
19. 4. 2024
Malí futbalisti na medzinárodnom turnaji

V nedeľu 14. apríla sa malí futbalisti zprípravky Žolíka Malacky zúčastnili na medzinárodnom…

Zobraziť celý článok