28. 5. 2014
Happy Day v CVeČku
Posledné dni školského roka strávte spolu s nami v Centre voľného času v Malackách. O vašu zábavu a pohodlie sa postaráme v piatok 13. 6.  o 16.30 na podujatí s názvom HAPPY DAY s Cvečkom, kde sa spoločne rozlúčime so starým školským rokom. Takáto príležitosť prichádza len raz do roka, je veľmi príjemná a my si vážime vás, našich priaznivcov, preto oslávme tento sympatický deň spolu.

Potešíme vás hudobno-tanečným programom krúžkov CVČ, prekvapenie príde v podobe žonglérskej šou a kúpania v bublinkách, môžete si u nás predať alebo kúpiť hocijakú pamiatku  na burze hračiek, kníh, športových a školských potrieb. Detské atrakcie ako skákací hrad či trampolína sú u nás vždy samozrejmosťou. Postaráme sa aj o vaše brušká v našom bufete, takže stopercentne neodídete domov hladní ani bez zážitkov.

Predajcovia na burze, hláste sa do 11. 6. v CVČ Malacky alebo telefonicky na tel. č. 034/772 22 28. Rozkladanie tovaru je možné od 15.30 h. V prípade dažďa sa podujatie uskutoční v upravenej podobe. Príď sa s nami rozlúčiť a zaži ť skutočný HAPPY DAY!

-cvč-
Ďalšie
Oznamy
7. 12. 2023
V piatok bude hlasitá skúška sirén

Ministerstvo vnútra SR oznamuje, že vpiatok 8. decembra o12.00 h bude akustické preskúšanie…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Kultúra
Podujatia
7. 12. 2023
Benefičný koncert Vstúpte pohladil dušu

Nezisková organizácia Vstúpte, ktorá sa venuje ľuďom s mentálnym postihnutím v našom meste,…

Zobraziť celý článok