23. 6. 2014
Hádzaná: Opäť je tu Turnaj generácií
V sobotu 28. júna od 09.00 h sa v Zámockom parku na hádzanárskom ihrisku uskutoční obľúbená akcia s voľným vstupom pre všetkých priaznivcov športu, bývalých aj terajších športovcov a v poslednom čase aj širšej verejnosti – 16. ročník TURNAJA GENERÁCIÍ.

Podujatie je očakávané najmä všetkými ročníkmi hádzanárov, ktorí si v priateľskom turnaji zmerajú svojho športového ducha a v tradične dobrej atmosfére si spolu zahrajú hádzanú.
Zároveň ide aj o akúsi spomienku na minulosť a každoročné stretnutie na nezabudnuteľnom ihrisku v Zámockom parku. Na turnaji si spolu zahrajú viaceré tímy zložené zo starších aj mladších ročníkov odchovancov TJ Strojár Malacky a predstavia sa vám i naši najmladší v priateľskom zápase v minihádzanej chlapcov aj dievčat.

O uvoľnenú atmosféru sa postará živá rocková hudba v podaní skupiny Setback od 18.00 h a na svoje si prídu aj labužníci. Gastronomický zážitok zabezpečí hádzanársky bufet, ktorý ponúkne guláš, pečienky a klobásy. Výťažok poputuje na podporu a rozvoj malackej hádzanej, ktorá v posledných rokoch žne úspechy najmä v mládežníckych kategóriách. Každá podpora je prínosom, za ktorý budeme vďační všetkým fanúšikom a našim sponzorom.

Text, foto: Hádzanársky oddiel TJ Strojár Malacky
Ďalšie
Šport
23. 5. 2024
Boxer Niko Sivák má republikový bronz

Komárno, 204 boxerov z 51 oddielov zcelého Slovenska – to boli majstrovstvá Slovenska vboxe žiakov…

Zobraziť celý článok
Práca
Oznamy
23. 5. 2024
Okresný súd Malacky vyhlasuje výberové konanie na pozíciu vyšší súdny úradník

Okresný súd Malacky informuje o voľnom štátnozamestnaneckom mieste v dočasnej štátnej službe vo…

Zobraziť celý článok