28. 7. 2014
Fun rádio Dohoda už túto sobotu! Čo môžeme očakávať?

Letný festival Fun rádio Dohoda, ktorý sa každoročne koná v štyroch slovenských mestách, sa preklápa do svojej druhej polovice. Tretiu zastávku bude mať práve v našom meste. Nespútanú zábavu si zatiaľ užili návštevníci v Nitre a Bojniciach. Čo nás čaká v Malackách?

Brány otvoria na pravé poludnie
Už tretí raz sa Dohoda uskutoční priamo v Zámockom parku v Malackách vedľa Malackého kaštieľa, ktorý dodáva podujatiu zaujímavú atmosféru. „Záhorie navštívi osvedčený výber najlepších domácich interpretov,“ prezrádzajú organizátori. Zábava by sa mala rozprúdiť už o 14-tej hodine. Brány areálu sa však otvoria už na pravé poludnie. V Malackách môžeme očakávať naozaj tých najlepších z najlepších v rámci slovenskej populárnej scény: Richard Müller, Majk Spirit, EGO, skupiny HEX, Polemic, AMO & Band. Úvod letného žúru bude patriť rockovým kapelám Metafora, Rock Reunion a  Frequency. Naopak v nočných hodinách si prídu na svoje priaznivci tanečnej hudby. O poriadnu open-air diskotéku sa postará rezidentný didžej Fun rádia Milan Lieskovsky.

Moderátormi opäť Junior a Marcel
Programom bude sprevádzať známa moderátorská dvojica Junior a Marcel, ktorí sa o našu zábavu starali aj minulý rok. „Súčasťou programu budú opäť rôzne zábavné pódiové súťaže, do ktorých budú moderátori medzi koncertmi zapájať publikum. Návštevníci Fun rádio Dohody tak budú mať možnosť vyhrať množstvo pekných cien,“ ozrejmili organizátori.

Viac stánkarov s občerstvením
Minulý rok sa návštevníci najväčšmi sťažovali na občerstvenie v areáli. Stánkov bolo málo a  ceny neprislúchali kvalite ponúkaného jedla. Julo Viršík z HIT Production nás ubezpečil, že pre tento rok zvolili organizátori iný výber stánkarov a výber jedál prispôsobili miestnym špecifikám. Mnohým totiž minulý rok chýbala pre Malačanov typická cigánska pečienka. Stánky budú teda oproti minulému roku posilnené aj čo sa týka sortimentu, aj personálu.


Počasie by malo priať
Podľa SHMÚ by sa mali teploty v sobotu pohybovať okolo 28 – 29 stupňov Celzia, čo je na letný žúr tak akurát. Prajeme vám teda príjemnú zábavu. Lístky sú v predpredaji v sieti Ticketportal a v sieti Predpredaj.sk. Vstupenku si samozrejme môžete zakúpiť aj na mieste.

Text, foto: N. Slobodová/TS

 

Ďalšie
Bezpečnosť
Oznamy
14. 6. 2024
Dnes o 12.00 h bude skúška sirén

V piatok 14. júna sa o 12.00 h na celom území Slovenska uskutoční preskúšanie varovnej siete sirén…

Zobraziť celý článok
Samospráva
Rozvoj
13. 6. 2024
Podcast MALACKY NAHLAS - 7. diel

Vďaka dotácii vyše 1,5 milióna eur sa bude revitalizovať vnútroblok na Záhoráckej. Čo všetko to…

Zobraziť celý článok