1. 4. 2015
Fragile vypredal dva koncerty

Druhý koncert 51. ročníka Malackej hudobnej jari patril zoskupeniu Fragile, ktoré je veľmi obľúbené v Malackách, ale i na celom Slovensku. Dôkazom je aj ich úspech v ankete OTO 2015.

Zlatú sošku získali tento rok už po druhý raz a ocenenie si veľmi vážia. „Je to vaše ocenenie, vy ste za nás hlasovali, a preto sme sa rozhodli, že vám dovolíme sa s ním odfotiť,“ vyhlásila s úsmevom speváčka Jana Golis, ktorá na malackom koncerte prebrala úlohu šéfa a hlavného rozprávača po tom, čo Braňo Kostka ochorel. OTO sa tak dostal do publika a Malačania sa s ním radi vyfotografovali.

Vokálna skupina Fragile bez Záhoráka Braňa Kostku nikdy predtým nekoncertovala a aj tým bolo vystúpenie v Malackách špeciálne. Na umeleckom zážitku prítomných však táto skutočnosť vôbec neubrala, ba práve naopak. Vtipné komentáre sa striedali s brilantnou interpretáciou skladieb. Odmenou bol neutíchajúci potlesk publika, ktorý sa zopakoval hneď dvakrát po sebe. Pretože po zverejnení programu Malackej hudobnej jari zmizli lístky na Fragile rýchlosťou blesku. K pôvodne plánovanému koncertu teda organizátori pridali aj ďalší. Obidva sa uskutočnili v pondelok 30. marca.


Text, foto: N. Slobodová

 

Ďalšie
Šport
25. 6. 2024
Judisti už dosúťažili

Dvoma súťažami vLeviciach sa skončilo zápolenie vjude mladších vekových kategórií v tomto školskom…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Rozvoj
Cykloturistika
25. 6. 2024
Cyklotrasy – otázky verejnosti (2)

Kto má prednosť? Dve križovatky, rovnaká odpoveď V nadväznosti na naše predchádzajúce články o…

Zobraziť celý článok