1. 9. 2021
Festival Malarock je späť! Už túto sobotu na nádvorí Pálffyovského kaštieľa
Multižánrový festival Malarock sa po viac ako roku vracia na scénu v plnej sile, pripravený to poriadne rozbaliť. V poradí 3. ročník festivalu sa bude konať v sobotu 4. septembra o 16.00 h na nádvorí Pálffyovského kaštieľa v Malackách. 

Organizátori pestrý hudobný program, počas ktorého sa predstaví mladá ambiciózna speváčka a malacká rodáčka Agi Hlavenková s gitaristom Robom Spurným či punkové zoskupenie Veľká Potreba z Malých Karpát s recesisticky vtipnými textami, ktoré zaručene pobavia nejedného poslucháča. Ako ďalšia v poradí zahrá tarantinovsky psychedelická rocková alternatíva so štipkou extravagancie z Brna  Panoptikum, ktorej súčasťou je aj jeden z organizátorov festivalu Martin Kmec. Záver festivalu bude patriť ako obvykle tvrdším žánrom. O rinčanie ťažkých kovov a dunenie hromu sa postará Malačanom dobre známa symphonic-melodic blackmetalová banda Down to Hell. 
Okrem hudobného programu čaká na návštevníkov i rozmanitý sprievodný program. Jeho súčasťou bude premietanie krátkych animovaných filmov z obľúbeného slovenského filmového festivalu Fest Anča, tradičná výstava umenia lokálnych umelcov či workshop chodenia po slack-line. Svoj stánok bude mať na festivale aj malacká organizácia Vstúpte. Počas festivalu budú prebiehať komentované prehliadky Pálffyovského kaštieľa. 
Máte sa teda na čo tešiť. Príďte si vychutnať tento jedinečný kultúrny zážitok! 

M. Kmec


Ďalšie
Mestská polícia
Práca
Oznamy
3. 2. 2023
Mestská polícia Malacky prijme príslušníka

Mesto Malacky vyhlasuje prijímacie konanie na obsadenie miesta – príslušník Mestskej polície…

Zobraziť celý článok
Voľný čas
Spoločnosť
2. 2. 2023
Karnevalová paráda v Cvečku

Novučičké priestory Komunitného centra pri Cvč privítali v piatok 27. januára všetky…

Zobraziť celý článok