1. 9. 2021
Festival Malarock je späť! Už túto sobotu na nádvorí Pálffyovského kaštieľa
Multižánrový festival Malarock sa po viac ako roku vracia na scénu v plnej sile, pripravený to poriadne rozbaliť. V poradí 3. ročník festivalu sa bude konať v sobotu 4. septembra o 16.00 h na nádvorí Pálffyovského kaštieľa v Malackách. 

Organizátori pestrý hudobný program, počas ktorého sa predstaví mladá ambiciózna speváčka a malacká rodáčka Agi Hlavenková s gitaristom Robom Spurným či punkové zoskupenie Veľká Potreba z Malých Karpát s recesisticky vtipnými textami, ktoré zaručene pobavia nejedného poslucháča. Ako ďalšia v poradí zahrá tarantinovsky psychedelická rocková alternatíva so štipkou extravagancie z Brna  Panoptikum, ktorej súčasťou je aj jeden z organizátorov festivalu Martin Kmec. Záver festivalu bude patriť ako obvykle tvrdším žánrom. O rinčanie ťažkých kovov a dunenie hromu sa postará Malačanom dobre známa symphonic-melodic blackmetalová banda Down to Hell. 
Okrem hudobného programu čaká na návštevníkov i rozmanitý sprievodný program. Jeho súčasťou bude premietanie krátkych animovaných filmov z obľúbeného slovenského filmového festivalu Fest Anča, tradičná výstava umenia lokálnych umelcov či workshop chodenia po slack-line. Svoj stánok bude mať na festivale aj malacká organizácia Vstúpte. Počas festivalu budú prebiehať komentované prehliadky Pálffyovského kaštieľa. 
Máte sa teda na čo tešiť. Príďte si vychutnať tento jedinečný kultúrny zážitok! 

M. Kmec


Ďalšie
Šport
1. 3. 2024
Mladí stolní tenisti nám robia radosť

Naši talentovaní stolní tenisti majú vposlednom období viacero úspešných vystúpení. Najmladšie…

Zobraziť celý článok
Šport
1. 3. 2024
15 titulov majstrov kraja pre AC Malacky

Pred časom sme informovali oúspešnom vystúpení atlétov AC Malacky počas prvej časti majstrovstiev…

Zobraziť celý článok