30. 8. 2012
Elektrická zásuvka v nemocničnom detskom kútiku

Elektrická zásuvka v detskom kútiku? Zdá sa vám to nebezpečné? Bohužiaľ, je to skutočnosť. A to práve v našej malackej nemocnici, kde by mali byť bezpečnosť a zdravie prvoradé. Na zásuvku v detskom kútiku nás upozornila pohoršená Malačianka. „Keď som v nemocnici pri okienku, kde sa ľudia nahlasujú na rőntgen, uvidela tento detský kútik, až ma zamrazilo,“ píše.

Manažérky marketingu a PR MEDIREX GROUP Zuzany Kovaľovej sme sa opýtali, kto schvaľuje umiestnenie detských kútikov.
„Zavedenie detského kútika v rámci priestorov nemocnice bola naša iniciatíva, cieľom ktorej je vyjsť v ústrety aj mamičkám, ktoré by rady počas návštevy nemocnice využili aj takéto možnosti. Nemocnica nie je proporčne uspôsobená na takéto služby, preto nie je jednoduché vybrať miesto, ktoré by zároveň neprekážalo iným pacientom pri návšteve nemocnice a zároveň neohrozovalo pohyb detí,“ uviedla Kovaľová. A jedným dychom dodala. „Vašimi požiadavkami sa však budeme určite zaoberať.“

Opýtali sme sa aj, kde môžu občania adresovať svoje postrehy.„Všetky pripomienky môžete zasielať prostredníctvom kontaktného formulára na webe nemocnice, na call centre, osobne vo vestibule do schránky pripomienok, či na ktoromkoľvek pulte nemocnice,“ informovala Zuzana Kovaľová.

 – Text: N. Slobodová –

Ďalšie
Šport
7. 6. 2023
Sára Bilkovičová opäť výborne

Cyklistka Sára Bilkovičová dosahuje pekné výsledky aj tento rok. V máji absolvovala dvoje preteky …

Zobraziť celý článok
Voľný čas
Spoločnosť
Celomestské podujatia
Kultúra
7. 6. 2023
Deň detskej radosti plný zábavy. Ťahákom bol Miro Jaroš

Detský smiech, radosť vočiach aj vtvárach, pohladenie duše vďaka vystúpeniam talentovaných umelcov…

Zobraziť celý článok