30. 8. 2012
Elektrická zásuvka v nemocničnom detskom kútiku

Elektrická zásuvka v detskom kútiku? Zdá sa vám to nebezpečné? Bohužiaľ, je to skutočnosť. A to práve v našej malackej nemocnici, kde by mali byť bezpečnosť a zdravie prvoradé. Na zásuvku v detskom kútiku nás upozornila pohoršená Malačianka. „Keď som v nemocnici pri okienku, kde sa ľudia nahlasujú na rőntgen, uvidela tento detský kútik, až ma zamrazilo,“ píše.

Manažérky marketingu a PR MEDIREX GROUP Zuzany Kovaľovej sme sa opýtali, kto schvaľuje umiestnenie detských kútikov.
„Zavedenie detského kútika v rámci priestorov nemocnice bola naša iniciatíva, cieľom ktorej je vyjsť v ústrety aj mamičkám, ktoré by rady počas návštevy nemocnice využili aj takéto možnosti. Nemocnica nie je proporčne uspôsobená na takéto služby, preto nie je jednoduché vybrať miesto, ktoré by zároveň neprekážalo iným pacientom pri návšteve nemocnice a zároveň neohrozovalo pohyb detí,“ uviedla Kovaľová. A jedným dychom dodala. „Vašimi požiadavkami sa však budeme určite zaoberať.“

Opýtali sme sa aj, kde môžu občania adresovať svoje postrehy.„Všetky pripomienky môžete zasielať prostredníctvom kontaktného formulára na webe nemocnice, na call centre, osobne vo vestibule do schránky pripomienok, či na ktoromkoľvek pulte nemocnice,“ informovala Zuzana Kovaľová.

 – Text: N. Slobodová –

Ďalšie
Voľný čas
Podujatia
18. 7. 2024
Modelárska šou už tento víkend

Prvé tohoročné letné stretnutie leteckých modelárov sa uskutoční už tento víkend (20. a 21. júla).…

Zobraziť celý článok
Šport
Voľný čas
17. 7. 2024
Cyklotrasy: otázky verejnosti (3)

Náš seriál opravidlách cestnej premávky na cyklotrasách avich okolí pokračuje ďalším dielom. Znovu…

Zobraziť celý článok