23. 1. 2017
Do Malaciek mieria popredné družstvá mladých hádzanárok

Hádzanársky oddiel STROJÁR MALACKY pozýva na:

          1. ročník turnaja mladších žiačok – ICE WINTER STAVMAT CUP 2017

Kedy: 27.1.2017 (14:30 hod) – 29.1.2017 (14:00 hod)

Kde: ŠH Malina Malacky


Na turnaji sa okrem domáceho družstva predstavia:

Slávia Praha,
Veselí nad Moravou,
Michalovce,
Šaľa,
Dunajská Streda,
ŠKP Bratislava,
Stupava,
Bohunice
Malacky – Rohožník

Ice Winter STAVMAT Cup Malacky – rozlosovanie

Piatok 27.1.2017
1. 14:30  HC Tatran Stupava  – ŠKP Bratislava
2. 15:00  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník  –  SHK Veselí nad Moravou
3. 15:30  Tatran Bohunice   –  MŠK Dunajská Streda
4. 16:00  HC Tatran Stupava  –  HK Slovan Duslo Šaľa
5. 16:30  DHC Slávia Praha   –  SHK Veselí nad Moravou
6. 17:00  ŠKP Bratislava   –  MŠK Dunajská Streda
7. 17:30  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník  –  Tatran Bohunice  
8. 18:00  HK Slovan Duslo Šaľa  –  Iuventa Michalovce
9. 18:30  DHC Slávia Praha   –  HC Tatran Stupava

Sobota 28.1.2017
10. 9:00  DHC Slávia Praha  –   Iuventa Michalovce
11. 9:30  ŠKP Bratislava  –  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
12. 10:00  MŠK Dunajská Streda  –  HK Slovan Duslo Šaľa
13. 10:30  SHK Veselí nad Moravou  –  Iuventa Michalovce
14. 11:00  DHC Slávia Praha  –   Tatran Bohunice  
15. 11:30  SHK Veselí nad Moravou  –  ŠKP Bratislava
16. 12:00  Iuventa Michalovce  –  MŠK Dunajská Streda
17. 12:30  Tatran Bohunice  –   HK Slovan Duslo Šaľa
18. 13:00  ŠKP Bratislava  –  DHC Slávia Praha  
19. 13:30  MŠK Dunajská Streda  –  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
20. 14:00  SHK Veselí nad Moravou  –  Tatran Bohunice  
21. 14:30  ŠKP Bratislava  –  HK Slovan Duslo Šaľa
22. 15:00  HC Tatran Stupava  –  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
23. 15:30  Iuventa Michalovce  –  Tatran Bohunice   
24. 16:00  MŠK Dunajská Streda  –  DHC Slávia Praha  
25. 16:30  SHK Veselí nad Moravou  –  HC Tatran Stupava
26. 17:00  HK Slovan Duslo Šaľa  –  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
27. 17:30  Iuventa Michalovce  –  HC Tatran Stupava

Nedeľa 29.1.2017
28. 8:30  HK Slovan Duslo Šaľa  –  SHK Veselí nad Moravou
29. 9:00  Iuventa Michalovce  –  ŠKP Bratislava
30. 9:30  Tatran Bohunice   –  HC Tatran Stupava
31. 10:00  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník  –  DHC Slávia Praha  
32. 10:30  MŠK Dunajská Streda  –  SHK Veselí nad Moravou
33. 11:00  Tatran Bohunice  –   ŠKP Bratislava
34. 11:30  HK Slovan Duslo Šaľa  –  DHC Slávia Praha  
35. 12:00  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník  –  Iuventa Michalovce
36. 12:30  HC Tatran Stupava  –  MŠK Dunajská Streda
      13:00   vyhlásenie výsledkov

Príďte pozrieť našu mládež a popredné družstvá Slovenska a Českej republiky!
O občerstvenie bude postarané v bufete v hľadisku.


-mm-

Ďalšie
Bezpečnosť
Oznamy
14. 6. 2024
Dnes o 12.00 h bude skúška sirén

V piatok 14. júna sa o 12.00 h na celom území Slovenska uskutoční preskúšanie varovnej siete sirén…

Zobraziť celý článok
Samospráva
Rozvoj
13. 6. 2024
Podcast MALACKY NAHLAS - 7. diel

Vďaka dotácii vyše 1,5 milióna eur sa bude revitalizovať vnútroblok na Záhoráckej. Čo všetko to…

Zobraziť celý článok