10. 7. 2013
Deti z CVČ vyrážajú do prírody
Tohto týždňový turnus denného detského tábora CVČ s názvom Letná mozaika si užívajú deti z Malaciek a okolia naozaj naplno. Typicky letné počasie im umožňuje veľa času tráviť v prírode, na výletoch okorenených poznávacími aj zábavnými aktivitami. „Už sme boli spolu na Devíne, Kamennom Mlyne v usadlosti s domácimi zvieratami, prezreli sme si Malacký kaštieľ či hľadali poklad,“ priblížila Z. Lednárová z CVČ v Malackách.

Spomedzi štyroch júlových denných táborov v trvaní jedného týždňa sú všetky zaplnené a rodičia si už zvykli, že svoje ratolesti zverujú do bezpečného a podnetného prostredia, ktoré im zabezpečí nielen kvalitne strávený čas v kruhu rovesníkov, ale aj stravu. „Popoludní sa stihneme aj okúpať na plavárni a zajtra nás čaká výlet pešo k Motelu M,“ vymenúva aktivity ďalšia z vychovávateliek.

Piatok bude patriť veľkej olympiáde a oceňovaniu najúspešnejších tímov. Všetci sú zvedaví, komu sa ujde prvenstvo. Deti sa totiž zaradili do štyroch skupín, ktoré sa predháňajú v dosahovaných úspechoch. Súhrn hodnotení z celého týždňa ukáže, či vyhrajú Monsters, Hahej, Predátori alebo Žabky.   

Text, foto: T. Búbelová
Ďalšie
Voľný čas
Spoločnosť
Kultúra
2. 10. 2023
Z Malaciek do Sydney

Žije, pracuje, tvorí aužíva si život vAustrálii. Malačianka Natália Chabadová (32) odišla pred…

Zobraziť celý článok
Školstvo
2. 10. 2023
Stredné školy na jednom mieste. Nenechajte si ujsť Deň župných škôl v Bory Mall 

Chemici, kuchári, pekári, informatici, elektrotechnici, kvetinári či kaderníci na jednom mieste.…

Zobraziť celý článok