26. 6. 2009
Deň detskej radosti v sobotu 27. júna

V sobotu 27. júna sa na letnom kúpalisku na Jesenského ulici v Malackách uskutoční Deň detskej radosti. Garantom akcie, ktorá sa pôvodne mala konať 1. júna pri príležitosti Medzinárodného dňa detí, je primátor mesta Jozef Ondrejka v spolupráci s niektorými politickými stranami pôsobiacimi v našom meste. V tomto roku sa do príprav podujatia zapojili Smer, HZDS a SNS.

O 10.00 h otvorí letnú sezónu tanečná skupina Saltatrix a akrobatický rock´n´roll v podaní RRC Junior fit rock z Lábu. Po ich vystúpení je pripravený bohatý program pre všetky vekové kategórie detí. Najmenší si môžu skúsiť hod tenisovou loptičkou do kruhu a sieťky; školáci budú môcť zabojovať o umiestnenie v behu prekážkovou dráhou. Športové aktivity vystrieda spevácka šou, v ktorej porota bude hľadať Malackú star 2009.

Okrem speváckej hviezdy sa všetci môžu tešiť na koncerty hudobných skupín Tonic  a Paronýmia a tiež na hru Cirkus People, s ktorou sa predstaví divadlo Žihadlo. K dispozícii bude i množstvo sprievodných akcií ako napríklad minigolf, ruské kolky, basketbalový kôš, trampolína… Mnohí si isto pochutia na guláši, ktorý bude, rovnako ako kúpanie, pre všetkých zdarma. Celou akciou bude sprevádzať Vlado Zetek.

Deň detskej radosti sa uskutoční  vďaka pomoci spoluorganizátorov (Mestské centrum sociálnych služieb, Inkubátor Malacky, n. o., Tekos, spol. s. r. o., Progres Malacky, spol. s .r .o.) a najmä generálnych sponzorov (Nadácia SPP a Nafta, a. s.). Registrácia detí, ktoré chcú súťaži o ceny, sa uskutoční od 9.30 do 10.00 h.

raj-

Ďalšie
Práca
Oznamy
17. 5. 2024
Voľné pracovné miesto na MsÚ: samostatný odborný referent územného plánovania

Mesto Malacky informuje o voľnom pracovnom mieste na Mestskom úrade Malacky s názvom: Samostatný…

Zobraziť celý článok
Školstvo
Práca
Oznamy
16. 5. 2024
Štyri voľné pracovné miesta v materskej škole

Materská škola, Jána Kollára 896, 901 01 Malacky, informuje o štyroch voľných pracovných miestach.…

Zobraziť celý článok